Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu...Pro zákazníky ze SR doporučujeme platbu kartou, je to jednodušší pro Vás i pro nás, děkujeme...

Srdce Hloubky Oceánu

Novinka Tip
Neohodnoceno
1 100 Kč
Skladem (5 ks)
Druh lahvičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Aktivně pracuje s těmito tématy: Ponoření se hlouběji do sebe, propojení více se svými pocity a emocemi. Buď v souladu se svou vnitřní energií poznání. Navazuje také bližší spojení s vodními bytostmi.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Sestup dál do hlubin srdce svého, až tam kam tě proud "očištění" zanese. Klesej hlouběji a hlouběji až na samotné dno, místo kde tvá vnitřní moudrost pramení. Zde v té nejhlubší tmě kam žádný paprsek už nezná cestu, jen ty sám, tu skryté před světem jsou tvé poklady. Poznej je plně, seber veškerou svou odvahu a poté je vynes na hladinu svého vědomí. Zde odhalené odevzdej je světlu, sám život pak prozáří tvou další cestu. Nyní nadešel čas proudem bytí nechat se nést...
 
Poselství Srdce Hloubky Oceánu: "Přicházím z hlubin Oceánu, neviděné, neslyšené a přesto plné moudrosti ku uchopení, užívej mě moudře a poznáš CIT co skrývá se, za bouří emocí"
 

Složení esencí: Kmín semena, Zázvor kořen, Kajeput list, Pomeranč žlutý kůra, Kokos CO2, Jasmín grandiflorum absolue, Fialka list absolue.

Element: Aktivně pracuje s elementem Vody.

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá kamínek Larimar - esence je s ním vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozorňujeme, že se jedná se  limitovanou edici. Díky ojedinělému složení, které je opravdu vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme, kdy ji bude možné opět objednat. I vzhledem k tomu, že ručně malované lahvičky na esenci tvoříme až po vaší objednávce, tak aby originální malba byla určena přímo Vám. Počítejte s možným dodáním přibližně za týden. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země. 

Srdce hlubin Oceánu