Mimořádná akce na poštovné pokračuje i během května! Doprava ZDARMA při nákupu nad 1600 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu.

Srdce Hloubky Oceánu

Novinka Tip
Neohodnoceno
1 100 Kč
Skladem (> 5 ks)
Druh lahvičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Podpoří Vaše hlubší ponoření se do sebe i propojení s Vašimi pocity a emocemi. Buďte v souladu se svou vnitřní energií poznání. Navažte také bližší spojení s vodními bytostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestupte dále do hlubin svého srdce, až tam, kam Vás proud "očištění" zanese. Klesejte hlouběji a hlouběji až na samotné místo, kde pramení Vaše vnitřní moudrost.
 
Zde v této nejhlubší tmě, kam nezná cestu už žádný paprsek, kromě Vás, tu skryté před světem jsou Vaše poklady. Seberte veškerou odvahu, poznejte plně tyto poklady a vyneste je na hladinu svého vědomí. Vše odhalené odevzdejte světlu, sám život pak prozáří Vaši další cestu. Nyní nadešel čas nechat se nést proudem bytí.
 
Poselství Srdce Hloubky Oceánu: "Přicházím z hlubin Oceánu, neviděné, neslyšené a přesto plné moudrosti ku uchopení, užívej mě moudře a poznáš CIT co skrývá se, za bouří emocí"
 

Složení esencí: Kmín semena, Zázvor kořen, Kajeput list, Pomeranč žlutý kůra, Kokos CO2, Jasmín grandiflorum absolue, Fialka list absolue.

Element: Aktivně pracuje s elementem Vody.

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá kamínek Larimar - esence je s ním vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozorňujeme, že se jedná se  limitovanou edici. Díky ojedinělému složení, které je opravdu vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme, kdy ji bude možné opět objednat. I vzhledem k tomu, že ručně malované lahvičky na esenci tvoříme až po vaší objednávce, tak aby originální malba byla určena přímo Vám. Počítejte s možným dodáním přibližně za týden. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země. 

Srdce hlubin Oceánu