Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Difuzér Audelia

Tip
Neohodnoceno
1 400 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Moderní a atraktivní design ultrazvukového difuzéru se šetrným odpařováním éterických olejů s nastavitelným podsvícením provoní a vytvoří u Vás doma klidnou i intimní atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Audelia je krásný ultrazvukový difuzér s atraktivním a moderním designem a účinným elektrickým difuzorem éterických olejů, které rozptýlí éterické oleje v jemnou mlhu doplněnou o jemně se měnící světlo, které vytvoří tak příjemnou intimní atmosféru.

Difuzér je vyroben z bambusu a ušlechtilého kovu. Audelia používá technologii ultrazvukové difuze k zamlžení místnosti éterickými oleji. Difuzér je také vybaven několika možnostmi osvětlení a je snadno a intuitivně použitelný. Prakticky se vypne, když je jeho nádrž prázdná. Difuzér má tichý provoz a maximální doba provozu je asi tři a půl hodiny.

Difuzér je vhodný i na větší plochy až do 50 m², jeho orientovatelné víčko umožňuje zvolit směr, který vám nejlépe vyhovuje. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím tak i v pracovním prostředí.

Pokud ještě nemáte ideální vůni vybranou, inspirujete se v naší nabídce.

Balení obsahuje: 1x difuzér, 1x AC adaptér, český návod k použití.

Rozměry: výška 13,7 cm, průměr 12,5 cm.

Doporučené použití: Po zapojení difuzéru nalijte obyčejnou vodu pokojové teploty maximálně do výše rysky, nakapejte éterický olej (5 až 15 kapek maximálně). Nechte rozptýlit jen několik minut, abyste se vyhnuli příliš vysokým koncentracím. Pro parfémování místnosti o velikosti 25 m² postačuje difuze 15 až 20 minut.

Údržba: Pro správné fungování je potřeba difuzér pravidelně čistit. Difuzér čistěte jen jemnou, neabrazivní látkou, nebo houbičkou. Dno nádrže (membránu) můžete vyčistit vatovou tyčinkou namočenou v octu. Pozor tahle část difuzéru je křehká. Nepoužívejte jiné čistící prostředky.

Výrobce: Innobiz

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz již 10 let reprezentuje výzkum a šíření znalosti aromaterapie a účinků éterických olejů na trhu. Spolupracuje s předními výrobci a značkami v aromaterapii. Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Produkty Innobiz kromě jejich účinnosti a odolnosti jsou vytvářeny s designéry se zvýšeným vědomím na dopad na životní prostředí: difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán.

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace GoodPlanet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadace, jejímž posláním je „umístit ekologii do srdce našeho svědomí a vzbudit touhu jednat pro záchranu Země“).

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…