Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

PATŘIT SÁM SOBĚ

Novinka
Neohodnoceno
390 Kč –10 %
obalka sam sobe 282x200mm 2021 navrh4 1 689x1024
390 Kč –10 % 351 Kč
Skladem (4 ks)

PATŘIT SÁM SOBĚ je jemná cesta k osobnímu znovu spojení se sebou, se svou duší a s rodnou zemí. Cesta znovu spojení s řádem ukrytým v tradici, s Univerzem. Pouze když budeme vědomí, celiství lidé, Řeka života nás s velkou láskou pustí do svého hlavního proudu. Anebo se stejnou velkou láskou nás tam nepustí. Naše tělo – Chrám naší duše – čeká, až tuto jeho výjimečnou rovinu objevíme, rozpoznáme a poté tam s láskou přivítáme svou duši.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO KNIHA PŘINÁŠÍ:
– Objevování sebe sama, a to zábavným způsobem. Budete malovat, chodit do přírody, vnímat ji, poslouchat hudbu a objevíte mnoho souvislostí. Nechte se překvapit!
– Prohloubení kontaktu s přírodou A se živly.
– Laskavý řád a pravidelnost, které jsou obzvlášť v dnešní době velmi užitečné.
– Bohatou paletu technik, díky níž si budete umět sami poradit s obtížnými situacemi.
– Rozvinutí tvořivosti a napojení na sebe, na svůj vnitřní hlas.

Kniha je napsaná jako pracovní text. Je obohacena o hudbu a ilustrace, takže tvoří ucelený a vyvážený transformační program. Ve spojení s energií postního a velikonočního období nabízí možnost návratu k sobě, k přírodě a k tradicím naší krásné země.

*Součástí knihy je hudba Jana Buriana ml. Link i heslo ke stažení hudby ve formátu MP3 najdete přímo v knize.

ISBN: 978-80-906901-8-9
Brožovaná, 160 stran

O AUTORCE

MARIE MADEIRA je terapeutka, autorka knih a originálních meditačních programů: Ježíšku, přines mámě punčocháče – 28 dní v sukni, 28 dní v kšandách, Velryba a muži nové doby a spoluautorka knihy Vincek, vlk a Lucinka.

Při práci využívá sílu zvuku, šamanského bubnu, sílu doteku a dále meditace a techniky, které popisuje ve svých knihách. Učí klienty rozpoznat, jak si nejlépe mohou pomoci sami. Pořádá semináře v přírodě, individuální a skupinové terapie. Je jednou ze zakladatelek Akademie vědomého občanského rozvoje (AVOR).

www.velryba-kniha.cz