Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

PATŘIT SÁM SOBĚ

Neohodnoceno
390 Kč
Skladem (1 ks)

PATŘIT SÁM SOBĚ je jemná cesta k osobnímu znovu spojení se sebou, se svou duší a s rodnou zemí. Cesta znovu spojení s řádem ukrytým v tradici, s Univerzem. Pouze když budeme vědomí, celiství lidé, Řeka života nás s velkou láskou pustí do svého hlavního proudu. Anebo se stejnou velkou láskou nás tam nepustí. Naše tělo – Chrám naší duše – čeká, až tuto jeho výjimečnou rovinu objevíme, rozpoznáme a poté tam s láskou přivítáme svou duši.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO KNIHA PŘINÁŠÍ:
– Objevování sebe sama, a to zábavným způsobem. Budete malovat, chodit do přírody, vnímat ji, poslouchat hudbu a objevíte mnoho souvislostí. Nechte se překvapit!
– Prohloubení kontaktu s přírodou A se živly.
– Laskavý řád a pravidelnost, které jsou obzvlášť v dnešní době velmi užitečné.
– Bohatou paletu technik, díky níž si budete umět sami poradit s obtížnými situacemi.
– Rozvinutí tvořivosti a napojení na sebe, na svůj vnitřní hlas.

Kniha je napsaná jako pracovní text. Je obohacena o hudbu a ilustrace, takže tvoří ucelený a vyvážený transformační program. Ve spojení s energií postního a velikonočního období nabízí možnost návratu k sobě, k přírodě a k tradicím naší krásné země.

*Součástí knihy je hudba Jana Buriana ml. Link i heslo ke stažení hudby ve formátu MP3 najdete přímo v knize.

ISBN: 978-80-906901-8-9
Brožovaná, 160 stran

O AUTORCE

MARIE MADEIRA je terapeutka, autorka knih a originálních meditačních programů: Ježíšku, přines mámě punčocháče – 28 dní v sukni, 28 dní v kšandách, Velryba a muži nové doby a spoluautorka knihy Vincek, vlk a Lucinka.

Při práci využívá sílu zvuku, šamanského bubnu, sílu doteku a dále meditace a techniky, které popisuje ve svých knihách. Učí klienty rozpoznat, jak si nejlépe mohou pomoci sami. Pořádá semináře v přírodě, individuální a skupinové terapie. Je jednou ze zakladatelek Akademie vědomého občanského rozvoje (AVOR).

www.velryba-kniha.cz