Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

PRAVDA JE

Neohodnoceno
600 Kč
Skladem (1 ks)

Kniha Pravda Je obsahuje mnoho jednoduchých nadčasových PRAVD. Kdekoli knihu otevřete, najdete něco, co s Vámi zarezonuje

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Čirá mysl vyvstává ze srdce"

Sbírka promluv z let 1990–1996 mezi Púndžou a lidmi, kteří ho navštívili.
Šrí H.W.L Púndža byl žák a pokračovatel Šrí Ramany Maharišiho.
Pravda Je“ je mezi lidmi všech duchovních tradic chována ve velké úctě, zvláště pak u stoupenců Advaity či neduality.
 
Púndža nám ukazuje tisíce způsobů, jak se dotazovat, kdo skutečně jsme, jak přivést své vědomí do nekonečnosti okamžiku, jak se odevzdat moudrosti Pravdy.
 

Tato kniha se skládá z mnoha kapitol a částí. Toto rozlišení je zde jen proto, že byly položeny různé druhy otázek. Všechny odpovědi však mají jediný význam: Jsi Věčné Bytí, Nesvázané a Nerozdělené.

Teď jsi s někým, kdo nemá žádné učení a kdo říká jen Jediné, a ani to není samotným učením: 
Buď jen Tiše, vše bude dobré, Buď Tiše. Ty jsi samotným Bohem! Co jiného? Tady a Teď, Všude, Jsi Šťastný, Jsi Klidem.

Nenech v sobě vyvstat představu, že máš potíže. To jediné máš udělat. Není to o hledání, ale o tom, že přestaneš odvádět svou pozornost.

 O AUTOROVI

Šrí H.W.L Púndža "Papadží" narodil se v Pundžábu v roce 1910. Pravdu si uvědomil, když mu bylo osm let. Jeho uvědomění dosáhlo vrcholu ve třicátých letech, kdy potkal svého gurua, Šrí Ramanu Maharišiho, mudrce z indické Arunáčaly. Převzal od něj metodu sebedotazování, skrze kterou člověk může poznat sám sebe a Pravdu. Od té doby sdílel krásu Pravdy svými moudrými slovy, pohledem, dotekem, či jednoduše tichou duchovní silou, jež vyzařovala z jeho přítomnosti. Svou laskavostí, moudrostí a s notnou dávkou humoru pomáhal lidem překonat omezení ega.

Šrí H.W.L. Púndža opustil své tělo v září roku 1997.

Jsme tu proto, abychom jeden druhému pomohli. Nemysli si, že já jsem výše a ty níže. Jsme tu proto, abychom zjistili, jak můžeme být Šťastní, jak může být celý svět Šťastný. O tom můžeme spolu mluvit: Jak můžeme být Šťastní a jak můžeme toto Štěstí předat všem Bytostem.

Kniha má pevnou vazbu, stran 622

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení