Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce a pochopení. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Vzkříšení

Novinka Tip
Neohodnoceno
2 700 Kč
Skladem (> 5 ks)
Druh lahvičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Brána velkého pochopení, Povstání vědomí ve hmotě, Jednota s ním, Splynutí polarit, Probuzení v Osvobození, Svobodné vyjádření bez omezení, Bytí ve Věčnosti, Znovuzrozen ve Zrozeném.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsem oním nádechem i výdechem, projeveným i skrytým zároveň. K mému poznání vedou mnohé cesty, ale jen v pravdě dlící se mohou setkat se mnou tváří v tvář. Až když veškeré okovy bránící ti mého dosažení padnou, pak můžeš projít mojí branou velkého pochopení. Až když iluze pominou, povstává plně vědomí ve hmotě, do té doby bylo za pouhou oponou. Zahalené tou mlhou běžného, jež protkáno jest každodenní skutečností. Je nutné uchopení veškeré síly ducha tvého k prostoupení tohoto oparu nevědomí. Pak přichází jednota s ním, polarity se konečně propojí a probuzené bytí se osvobodí. Mým klíčem jest živoucí upřímnost, vyvěrající ze svobodného srdce bijícího ve věčnosti. Nejsem tím koho lze zahlédnout ani se mu přiblížit, ale jsem tím kdo byl opravdu znovuzrozen ve zrozeném. Jsem onou věčnou myšlenkou pramenící z jádra zdroje stvořeného, jsem snem boha, jenž v každém z nás čeká na okamžik vzdání se mu. "Já Jsem" Vzkříšení.

Poselství vůně Vzkříšení: "Vzkříšený jest ten, kdo probudil se ze snu zapomnění a spočinul v celosti odevzdání se mu"

Složení esencí: Dvojkřídláč pryskyřice, Tabák květ absolue, Karafiát absolue super premium, Myrha pryskyřice, Královský thajský ovocný oud 8mi letý, Jalovec bobule absolue, Kadidlo posvátné pryskyřice, Andělika lékařská kořen, Jedle balzámová absolue, Hyacint enfleuráž.  

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá drahokam Čirý krystalický Fluorit - esence je s ním vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země.