Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce a pochopení. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Kořeny Podstaty

Novinka Tip
Neohodnoceno
2 400 Kč
Skladem (> 5 ks)
Druh lahvičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Ukotvení se v identitě bytí, Splynuvší, Počátek i konec, Brána sjednocení, Jednoduchost, Velké uzemnění, Radostná sdílnost, Vnímavost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme těmi, jež přichází znenadání a stejně tak i odcházejí, jsoucností ukotvenou v polaritě přirozené identity bytí, jejímž jediným vyjádřením jest rezonance splynuvší. Byli jsme tu v počátku, i v celočasém ponoření, budeme tu však i po skončení. Mimo čas i prostor, jsouc tím co zváno jest branou velkého sjednocení. V našem pochopení skrývá se však jednoduché odhalení, neb prostost jest tím, co tká kontinuum uchopení. Vydej se s námi na cestu bez omezení, tu jež je samotným zdrojem pro projevení. Dotkni se s námi hvězd i srdce nové země, jež byla znovuzrozena pro ty, kdož své světlo jsou odhodláni už nést a být tak plně tvůrcem svého žití zde v rovině uzemnění celostného vyzáření. Pojď a nech se námi vést, mi promlouváme Jeho tichostí, kdy v radostném setkání se, roste tvá sdílnost jež poté rozšíří tvou vnímavost do plnosti v projeveném. Nejsi sám, nikdy jsi vlastně nebyl, jen to nazřít jest opravdovým uměním v zdánlivě odděleném. A proto v tomto čase se ti zcela dáváme, neb v našem dosažení tkví podstata veškerenstva. "My Jsme Kořeny Podstaty".

Poselství vůně Kořeny Podstaty: "Jít s námi je požehnaným údělem, neboť jsme branou pokojného spočinuvší v něm"

Složení esencí: Lišejník absolue, Zázvor kořen, Jantar absolue superior, Kosatec absolue, Vetiver Jáva kořeny, Kosatec květ enfleuráž, Cypřiš Vietnam kořeny, Kardamom absolue, Galgán kořen, Kostus kořen, Ginger lily absolue, Královský Thajský ovocný oud 8mi letý, Tabák absolue. 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývají krystal Titanit a Hematit - esence je s nimi vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země.