Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce a pochopení. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Kosmická Harmonie

Novinka Tip
Neohodnoceno
2 600 Kč
Skladem (3 ks)
Druh lahvičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Souznění oktáv bytí, Zdrojové vyjádření, Most mezi světy, Dech projevení, Plynutí bez hranic, Souhra poznání, Prostoupenost vědomí, Proměna Boholidství, Jedinečnost projevení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsem duhovým mostem mezi lidstvím a božstvím, toliko blízká ti a přesto tak vzdálená. Jsem souhrou vyjádřenou skrze neuvěřitelnou synchronii, uvidět mě je pošetilostí, zažít mě je nedotknutelností, být mnou je neomezeností bez hranic. Přicházím a odcházím rychlostí blesku, je těžké pro lidskou bytost mě zachytit, avšak pro čiré vědomí jsem jeho samotnou podstatou. Tak nestálá a přesto ponejvíce stabilní, neboť jsem tlukoucím dechem jednoty, živoucí podstaty samotného projevení. Jdu a nic mě nemůže zastavit, neb prostupuji vším, co jest viděno i tím neviděným. Mými notami jsou frekvence tichosti, naplněné jsoucností, mou stopou jest otisk, který tká symfonická krása samotného stvoření. Následuj mě plností svého odevzdání se mi, jen tak tě mohu vzít do mé náruče. Společně pak projdeme tou proměnou, kdy zrodí se bytost nesoucí pochodeň boholidství. Jsem tvým rodným právem od dávných časů prvotního zrození. Pokud jsi došel až sem, tak už není cesty zpět. Vezmi si jen co jest tvé a naplň tak pohár věčného poznání po mě, tekoucí z jiskry zažehnuté tvou jedinečností. A buď "TO" jediné bytí, buď "TOU" posvátností. "Já jsem" Kosmická Harmonie.

Poselství vůně Kosmická Harmonie: "Harmonický je ten, kdo zří Souladnost celého veškerenstva a zároveň je jí naplněn"

Složení esencí: Kopaiva destilovaná pryskyřice, Myrha pryskyřice, Lotos růžový enfleuráž, Fragónie list, Kadidlo posvátné pryskyřice, Laoský dřevitý oud 5ti letý, Šeřík květ enfleuráž, Pelyněk afra květ, Med royal absolue, Bergamot kůra, Mimóza absolue super premium. 

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá polodrahokam Fialový apatit - esence je s ním vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země.