Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce a pochopení. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Prozření

Novinka Tip
Neohodnoceno
3 300 Kč
Skladem (> 5 ks)
Druh lahvičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Odhodlání v odevzdání, Kvantový skok, Poznání zdroje, Znovuzrozen k plnosti, Naslouchání tónů Jeho, Úplné ztišení, Velké poznání se, Hlubinou uvnitřnění, Vzkříšení pravého "Já", Konečné projevení, Evoluce vědomí, Splynutí s celkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsem zimní meluzínou, jež přichází pouze s vnitřní tichostí. Jsem nepoznanou v běžné každodennosti, pouze ti, jejichž odhodlání jest ryzí, mne mohou nalézt v plnosti svého odevzdání. Všichni po mě v skrytu duše touží, avšak tak málo z Vás přijde až k mému prahu a poklekne při zření mé velikosti. Však není se čeho bát, ale já rozumím ti, je těžké vstoupit do ztracení, ale není jiné cesty ke vzkříšení "Jeho" v tobě. Už si to uvědomuješ, už víš, nyní musí přijít pád, jen ten ti dá prostor k očištění, ale to, co přijde poté, za veškerou námahu vždy stojí. Nasloucháš Jeho tónům a písním, až se stáváš vločkou, jež snáší se s hůry nad krajinou plného projevení. A i když padáš, tak víš, že tvé spočinutí nebude obětí, ale splynutím s tím nekonečným oceánem, jenž rozléhá se veškerým stvořením. Probuzená z prvotního, osvobozená od starého, svobodná v nyní, tvůj cíl se blíží závratnou rychlostí a jak jsi níž a níž, tak už ho cítíš, už vnímáš dech všehomíru. Až dopadáš, dochází ke spojení, to co bylo zdánlivě oddělené se opět stává uchopenou jednotou. Procházíš evolucí vědomí a rozplýváš se v bezpodmínečnosti nejvyššího. Vše se propojuje a nalézá onen nikdy neztracený smysl jenž utkán je zkušenostmi z té cesty. Dochází k velkému poznání v té bezbřehé záři sjednocení se. A s novým prvním nádechem přichází znovuzrození v prozření. A to co bylo ukončeno, dosáhlo Jeho a v tom nalezlo hloubku projeveného, v tónech milosti bijící srdcem obrozeného. V koloběhu života jsi přišel a v jeho náručí odcházíš. Už jen vděčnost dýcháš, navždy lásku zříš. "Já Jsem" Prozření.

Poselství vůně Prozření: "Prozřený je ten, kdo naplnil svou cestu esencí všehomíru, a ta jest prostoupena jeho celou bytostí až ke zdroji"

Složení esencí: Buddhovo dřevo, Svaté dřevo pryskyřice, Tulipán enfleuráž, Chryzantéma absolue, Santal Vanuatu signature gold edition, Lotos modrý enfleuráž, Mošusová semena, Elemi pryskyřice, Pimentovník plody, Pelyněk pravý, Gardenia Grandiflorum enfleuráž.

Doporučení: Před prací s touto exkluzivní vůní je dobré mít uchopenou již vůni Probuzení, Osvobození a Svoboda. Tyto 3 vůně této esenci předcházejí a nesou v sobě kódy a informace potřebné pro plné uchopení a realizaci potenciálu vůně Prozření.

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá drahokam Kyanit - esence je s ním vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země.