Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Archanděl Chamuel

Neohodnoceno
320 Kč
Skladem (3 ks)

Archanděl Chamuel je průvodcem na naší cestě sebelásky, ocenění, úcty i důvěry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Archanděl Chamuel nás zahaluje něžnými paprsky lásky, sounáležitosti a empatie.

♥ Harmonizuje vztahy, rozptyluje konejšivou energii a zjemňuje ostré hrany.

♥ Provede vás obdobím neklidu a nepokoje po mírumilovné lávce Světla, v naději, víře a důvěře.

♥ Učí nás, že náš nejdůležitější vztah je k sobě samým, v němž podporuje pravdivé zviditelnění toho, kým jsme. Oslabené roviny našeho Já plní soucitem, pochopením a přijetím, ale také mocnými frekvencemi hojení, které nás vedou do celistvosti.

♥ Nádherně nás podpoří při práci s tělem – aktivuje naši schopnost napojení se na jednotlivé orgány, kosti a buňky i naslouchání tomu, co nám naše tělo sděluje.

♥ Práce s touto svíčkou vytváří oázu citu, laskavosti a vzájemnosti při rozmíškách, nesrovnalostech a nepochopení v rodině či ve vztazích s jinými lidmi.

♥ Archanděl Chamuel je průvodcem na naší cestě sebelásky, ocenění, úcty i důvěry. Pomáhá nám tyto oblasti zotavit a tak aktivuje frekvence naplněného, štědrého a radostného života.

♥ Svíčka Archanděla Chamuela

  • nás vede cestou něžné vnímavosti k sobě i druhým.
  • podporuje v nás schopnost prakticky žít to, co víme teoreticky.
  • rozkrývá podstatu různých vztahů našeho Života a dává tak do pohybu očistu, která do našeho Bytí přitahuje nové, svěží etapy.
  • oživuje napojení na říši Přírody, říši Elementů a schopnost jim naslouchat.
  • podněcuje nás k úplnému pochopení toho, že čím jsme vnímavěji a pevněji zakotveni ve svém těle, tím hlouběji vnímáme vděčnost za zázrak Božské Přírody a celého Vesmíru.

♥ Archanděl Chamuel nás vede k sobě samým, do hlubin naší podstaty, a rozlévá námi uvědomění, ale i samotnou zkušenost, že není třeba hledat vně, nýbrž uvnitř. Čím hlouběji jsme totiž propojeni se sebou, tím více jsme v přirozeném propojení k Životu. V sounáležitosti k sobě jsme v souladu se Vším. Láska k sobě sama otevírá Brány ke všemu, co je… zevnitř ven.

 

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Chamuela je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem Duše, potřebami a Osobním příběhem se mohou živé frekvence a užitné hodnoty svíček vyvíjet, měnit a tvořit tak to, co právě potřebujete. Svíčky z mé dílny provází Bytosti Světla a aktivně reagují na každého z nás.