Vážení zákazníci, od 28.9 do 10.10.2022 budeme na dovolené. Poslední objednávky, které ještě odešleme před dovolenou tedy přijímáme v pondělí 26.9, s tím, že poslední den pro odeslání je úterý 27.9. Budeme samozřejmě odesílat pouze buď uhrazené objednávky nebo ty na dobírku. Jinak po celou dobu naší nepřítomnosti, lze samozřejmě objednávat, ale odesílat budeme vše až po návratu, tedy od 11.10.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Archanděl Chamuel

Neohodnoceno
280 Kč
Skladem (>5 ks)

Archanděl Chamuel je průvodcem na naší cestě sebelásky, ocenění, úcty i důvěry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Archanděl Chamuel nás zahaluje něžnými paprsky lásky, sounáležitosti a empatie.

♥ Harmonizuje vztahy, rozptyluje konejšivou energii a zjemňuje ostré hrany.

♥ Provede vás obdobím neklidu a nepokoje po mírumilovné lávce Světla, v naději, víře a důvěře.

♥ Učí nás, že náš nejdůležitější vztah je k sobě samým, v němž podporuje pravdivé zviditelnění toho, kým jsme. Oslabené roviny našeho Já plní soucitem, pochopením a přijetím, ale také mocnými frekvencemi hojení, které nás vedou do celistvosti.

♥ Nádherně nás podpoří při práci s tělem – aktivuje naši schopnost napojení se na jednotlivé orgány, kosti a buňky i naslouchání tomu, co nám naše tělo sděluje.

♥ Práce s touto svíčkou vytváří oázu citu, laskavosti a vzájemnosti při rozmíškách, nesrovnalostech a nepochopení v rodině či ve vztazích s jinými lidmi.

♥ Archanděl Chamuel je průvodcem na naší cestě sebelásky, ocenění, úcty i důvěry. Pomáhá nám tyto oblasti zotavit a tak aktivuje frekvence naplněného, štědrého a radostného života.

♥ Svíčka Archanděla Chamuela

  • nás vede cestou něžné vnímavosti k sobě i druhým.
  • podporuje v nás schopnost prakticky žít to, co víme teoreticky.
  • rozkrývá podstatu různých vztahů našeho Života a dává tak do pohybu očistu, která do našeho Bytí přitahuje nové, svěží etapy.
  • oživuje napojení na říši Přírody, říši Elementů a schopnost jim naslouchat.
  • podněcuje nás k úplnému pochopení toho, že čím jsme vnímavěji a pevněji zakotveni ve svém těle, tím hlouběji vnímáme vděčnost za zázrak Božské Přírody a celého Vesmíru.

♥ Archanděl Chamuel nás vede k sobě samým, do hlubin naší podstaty, a rozlévá námi uvědomění, ale i samotnou zkušenost, že není třeba hledat vně, nýbrž uvnitř. Čím hlouběji jsme totiž propojeni se sebou, tím více jsme v přirozeném propojení k Životu. V sounáležitosti k sobě jsme v souladu se Vším. Láska k sobě sama otevírá Brány ke všemu, co je… zevnitř ven.

 

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Chamuela je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem Duše, potřebami a Osobním příběhem se mohou živé frekvence a užitné hodnoty svíček vyvíjet, měnit a tvořit tak to, co právě potřebujete. Svíčky z mé dílny provází Bytosti Světla a aktivně reagují na každého z nás.