Vážení zákazníci, od 28.9 do 10.10.2022 budeme na dovolené. Poslední objednávky, které ještě odešleme před dovolenou tedy přijímáme v pondělí 26.9, s tím, že poslední den pro odeslání je úterý 27.9. Budeme samozřejmě odesílat pouze buď uhrazené objednávky nebo ty na dobírku. Jinak po celou dobu naší nepřítomnosti, lze samozřejmě objednávat, ale odesílat budeme vše až po návratu, tedy od 11.10.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

O nás

Alchymie života

„Ať jsi kdokoli a děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se toto přání zrodilo v duši Vesmíru. Je to tvé poslání na Zemi.“  Paulo Coelho, Alchymista.

Alchymisté jsou lidé, kteří objevují, bádají a tvoří pro nás ostatní, aby se nám tu dobře žilo. Vždy se těšili úctě a právě jim vděčíme za mnohé objevy. Cesta to nebyla vždy úplně lehká, nicméně i dnes existují moderní alchymisté, kteří svou odvahou jsou vzorem pro ostatní.

Mezi ně můžeme řadit i Ivana Truksu. Ten po několik let vyvíjel a tvoří dnes již ucelený systém esenciálních olejů, který nás laskavě vede k poznání právě té naší alchymie života.

Ivan má cit pro výběr těch správných olejů, ať už jde o oleje jedlé, kosmetické nebo esenciální, vždy dokáže najít a vycítit ty nejlepší. Také vždy ochotně pomůže a poradí.

Studoval na SPŠ a SPŠPT v Praze, svou kosmetickou praxi měl i ve firmě Biomedica, která dnes vyrábí jak kosmetické produkty, tak i privátní značky. Mimo působení na projektu Dary Země, dále spolupracuje s dalšími českými partnery na vývoji jejich nových produktů.

Je členem Asociace Aromaterapeutů v ČR. Dále spolupracuje s parfuméry a aromaterapeuty z Francie, Anglie a Itálie. Své dodavatele pravidelně navštěvuje na Biofachu, největším veletrhu Bio produktů v Německu a také řadu let vystavuje na veletrhu Evolution v Praze.

5foto_ivan