Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

O nás

Alchymie života

„Ať jsi kdokoli a děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se toto přání zrodilo v duši Vesmíru. Je to tvé poslání na Zemi.“  Paulo Coelho, Alchymista.

Alchymisté jsou lidé, kteří objevují, bádají a tvoří pro nás ostatní, aby se nám tu dobře žilo. Vždy se těšili úctě a právě jim vděčíme za mnohé objevy. Cesta to nebyla vždy úplně lehká, nicméně i dnes existují moderní alchymisté, kteří svou odvahou jsou vzorem pro ostatní.

Mezi ně můžeme řadit i Ivana Truksu. Ten po několik let vyvíjel a tvoří dnes již ucelený systém esenciálních olejů, který nás laskavě vede k poznání právě té naší alchymie života.

Ivan má cit pro výběr těch správných olejů, ať už jde o oleje jedlé, kosmetické nebo esenciální, vždy dokáže najít a vycítit ty nejlepší. Také vždy ochotně pomůže a poradí.

Studoval na SPŠ a SPŠPT v Praze, svou kosmetickou praxi měl i ve firmě Biomedica, která dnes vyrábí jak kosmetické produkty, tak i privátní značky. Mimo působení na projektu Dary Země, dále spolupracuje s dalšími českými partnery na vývoji jejich nových produktů.

Je členem Asociace Aromaterapeutů v ČR. Dále spolupracuje s parfuméry a aromaterapeuty z Francie, Anglie a Itálie. Své dodavatele pravidelně navštěvuje na Biofachu, největším veletrhu Bio produktů v Německu a také řadu let vystavuje na veletrhu Evolution v Praze.

5foto_ivan

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení