Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Zrodila se hvězda "AlchymiQ"

„Ať jsi kdokoli a děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se toto přání zrodilo v duši Vesmíru. Je to tvé poslání na Zemi.“

Paulo Coelho, Alchymista.

17

S radostí a láskou v srdci Vám představujeme náš nový projekt, který nějaký čas vznikal a rostl díky Vaší podpoře.

Bude to již čtvrtý rok, kdy se namíchala první alchymická vůně Jan Křtitel. Touto esencí se odstartoval proces cesty za poznáním a hlubším bádáním ve světě vůní. Během těchto let vzniklo mnoho linií Alchymických esencí např. Bohyně a Bohové světla, Terra logie "Sjednocení se", Elementární esence a mnoho dalších, které budeme postupně odkrývat.

Někteří z Vás jste již mohli nahlédnout pod pokličku a poznat tak náš tajuplný svět esencí. Víte, že i nejen vůně se vyvíjeli, ale i malba na lahvičkách, které původně byli popsané jen fixou. Až když poznal Ivan svojí současnou partnerku Mirku, dostali lahvičky svoje příběhy v podobě maleb, které se stále vyvíjí. Skrz malovaní lahviček se, Mirka dostala k malbě obrazů, kdy do barev míchá esence od Dary Země, ale i AlchymiQ. Její tvorbu můžete sledovat na jejím IG profilu a nebo již nově na AlchymiQ.

Artrooms20210806232431 kopie

Na jaře v roce 2020 jsme udělali odvážný krok, kdy jsme dali na e-shop alchymickou esenci Srdce Matky Země, tato vůně se hned stala jedním z nejprodávanějších produktů a stále jím je. Bylo to pro nás znamení, a potvrzením co jsme již delší dobu vnímali, že se kolektivní vědomí mění neb v předešlých letech byli velmi oblíbené esence Strážce srdeční brány a Maří Magdaléna. Tak nyní se ukázalo, že lidé jsou připraveni na komplexnější vůně a jít tak do větších hlubin sebe sama. 

Během roku 2020 a 2021 jsme postupně přidávali na e-shop Dary Země nové alchymické vůně. Pod přívalem mnohých a nových energii jsme pocítili, že tato naše spolutvorba potřebuje daleko větší prostor a pozornost, a tak jsme se rozhodli pro založení nové značky. 

Název a vize podoby AlchymiQ přišel Ivanovi minulý rok na začátku léta, kdy jen pro nás byla výzva najít vhodného grafika, který nám nejenom porozumí a bude citlivý, ale i bude mít určitý smysl moderní nadčasovosti. Jednoduše potřebovali jsme někoho, kdo nám zpracuje kvalitně logo AlchymiQ a nebude to "ezo úlet" a nebo logo, které jen dobře vypadá.  K našemu překvapení a štěstí jsme se tou dobou spřátelili s Šárkou Ouřadníkovou, kdy jsme jí poprosili a sdělili naší vizi. Ta byla nadšená a k našemu štěstí měla i prostor vytvořit nám ho. Dostala úplně volnou ruku a my jsme byli z jejího pojetí nadšení. fblogo kopie

Tak co na něj říkáte?

Pojďte s námi prozkoumat svět tajuplných alchymických vůní. Vyzkoušejte je a staňte se tak tvůrci svého života. 

S láskou a důvěrou Ivan a Mirka

 

* Všechny ručně malované esence najdete již od 22.8.2021 nově na novém eshopu www.alchymiq.cz Děkujeme za pochopení.