Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Panna Marie

Tip
Neohodnoceno
320 Kč
Skladem (2 ks)

Prolínají se skrze ni Nebeské souřadnice, které otevírají aktivní pole léčivého portálu Panny Marie, Ježíše Krista a další Mistrů Světla, kteří přicházejí na Zemi. Jejich Přítomnost pocítí každý člověk – i když třeba jinak, než by si přál. Toto pole je aktivní v prostoru, kde hoří svíce a rovněž je tato mocná energie rozptylována napříč našimi Životy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Tato svíce je výjimečná – je výjimečná stejně jako všechny její předchůdkyně a přesto jiná protože s sebou nese Sílu, která se teprve celému lidstvu odemyká.
 
♥ Konejšivá a přesto velmi intenzivní energie je propojena s ohromujícím portálem Panny Marie a nese překrásné frekvence Její zázračné síly.
 
♥ Touto svící prochází Zdrojové informace, které jsou jejím zažehnutím aktivovány a nesou velmi významné dary pro každého z nás.
 
 ♥ Královna všech národů přichází po Nebeském schodišti na Zemi a otevírá nám své nejlaskavější srdce plné nejhlubší lásky, kterou nás touží nasytit a skrze kterou se nám dostane mnohého prozření.
 
♥ Rozprýštěná energie sahající k samotné Podstatě a daleko za ni přichází skrze Její rozvinutý portál a Marie zahalená v rouchu Božské krásy sestupuje na Zemi a přináší s sebou spásu. Jednotlivcům, rodinám, národům, celému světu.
 
♥ Podpoří přetavení energetických nedostatků, nemocných frekvencí a mnohé bolesti v čiré a nejlaskavější Světlo.
Mnoha rovinami Vaší existence rozproudí tisíce a tisíce krůpějí Světla zázraků, které tečou skrze tuto svíci a které přicházejí nám všem darovat Milost.
 
Průduchy Světla, které svící Panny Marie procházejí, Vás propojí s nejniternější sílou sebe sama a vynesou skrz naskrz Vašich životů svěží závany Osvobození.
 
♥ Učí nás umění oproštění od toho, kým jsme kdysi byli (nebo věcí, se kterými jsme byli spjati) a přijetí toho kým jsme nyní. A tím otevírá cesty veškerým darům plynoucí z proměny. Rozptyluje nejistotu, stagnaci, zmar, strach a výrazně násobí hluboké obnovení se Zdrojem Světla.
 
♥ Přetavuje kolektivně oslabené ženství, v němž se pra-síla moudrého ženství roztříštila a je viditelnou bolestí dnešních vztahů a celé planety Země.
 
♥ Zjemňuje, zaplavuje esencí unikátní Ženské výživy, kterou tolik všichni potřebujeme.
 
♥ Mužům dává dar naslouchání srdcem, prohlubuje vnímavost, vede v otevírání nitra. Podporuje hojení vztahu s matkou, s ženami a vede laskavou cestou k empatické symbióze uvnitř i vně k harmonizaci obou polarit.
 
♥ Zavinuje hebkostí Božího světla, v němž povstává síla Ducha každého z nás.
 
Více podrobnějších informací, krásné modlitby a poselství Panny Marie je na visačce, která je součástí svíčky.
 
Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.