Vážení zákazníci, od 28.9 do 10.10.2022 budeme na dovolené. Poslední objednávky, které ještě odešleme před dovolenou tedy přijímáme v pondělí 26.9, s tím, že poslední den pro odeslání je úterý 27.9. Budeme samozřejmě odesílat pouze buď uhrazené objednávky nebo ty na dobírku. Jinak po celou dobu naší nepřítomnosti, lze samozřejmě objednávat, ale odesílat budeme vše až po návratu, tedy od 11.10.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Panna Marie

Tip
Neohodnoceno
330 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Prolínají se skrze ni Nebeské souřadnice, které otevírají aktivní pole léčivého portálu Panny Marie, Ježíše Krista a další Mistrů Světla, kteří přicházejí na Zemi. Jejich Přítomnost pocítí každý člověk – i když třeba jinak, než by si přál. Toto pole je aktivní v prostoru, kde hoří svíce a rovněž je tato mocná energie rozptylována napříč našimi Životy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Tato svíce je výjimečná – je výjimečná stejně jako všechny její předchůdkyně a přesto jiná protože s sebou nese Sílu, která se teprve celému lidstvu odemyká.
 
♥ Konejšivá a přesto velmi intenzivní energie je propojena s ohromujícím portálem Panny Marie a nese překrásné frekvence Její zázračné síly.
 
♥ Touto svící prochází Zdrojové informace, které jsou jejím zažehnutím aktivovány a nesou velmi významné dary pro každého z nás.
 
 ♥ Královna všech národů přichází po Nebeském schodišti na Zemi a otevírá nám své nejlaskavější srdce plné nejhlubší lásky, kterou nás touží nasytit a skrze kterou se nám dostane mnohého prozření.
 
♥ Rozprýštěná energie sahající k samotné Podstatě a daleko za ni přichází skrze Její rozvinutý portál a Marie zahalená v rouchu Božské krásy sestupuje na Zemi a přináší s sebou spásu. Jednotlivcům, rodinám, národům, celému světu.
 
♥ Podpoří přetavení energetických nedostatků, nemocných frekvencí a mnohé bolesti v čiré a nejlaskavější Světlo.
Mnoha rovinami Vaší existence rozproudí tisíce a tisíce krůpějí Světla zázraků, které tečou skrze tuto svíci a které přicházejí nám všem darovat Milost.
 
Průduchy Světla, které svící Panny Marie procházejí, Vás propojí s nejniternější sílou sebe sama a vynesou skrz naskrz Vašich životů svěží závany Osvobození.
 
♥ Učí nás umění oproštění od toho, kým jsme kdysi byli (nebo věcí, se kterými jsme byli spjati) a přijetí toho kým jsme nyní. A tím otevírá cesty veškerým darům plynoucí z proměny. Rozptyluje nejistotu, stagnaci, zmar, strach a výrazně násobí hluboké obnovení se Zdrojem Světla.
 
♥ Přetavuje kolektivně oslabené ženství, v němž se pra-síla moudrého ženství roztříštila a je viditelnou bolestí dnešních vztahů a celé planety Země.
 
♥ Zjemňuje, zaplavuje esencí unikátní Ženské výživy, kterou tolik všichni potřebujeme.
 
♥ Mužům dává dar naslouchání srdcem, prohlubuje vnímavost, vede v otevírání nitra. Podporuje hojení vztahu s matkou, s ženami a vede laskavou cestou k empatické symbióze uvnitř i vně k harmonizaci obou polarit.
 
♥ Zavinuje hebkostí Božího světla, v němž povstává síla Ducha každého z nás.
 
Více podrobnějších informací, krásné modlitby a poselství Panny Marie je na visačce, která je součástí svíčky.
 
Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.