Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Ježíše Krista

Akce Tip
1 hodnocení
320 Kč –10 %
svíce ježíš
320 Kč –10 % 288 Kč
Skladem (>5 ks)

Proudí skrze ni silné vibrace Ježíše Krista, nesoucí průtok výrazně transformačních a posilňujících energií, které vedou k Zasvěcení do dalších spirituálních, ale i hmotných rovin a silnému navýšení energií ve Vašem osobním, ale i kolektivním poli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Proudí skrze ni silné vibrace Ježíše Krista, nesoucí průtok výrazně transformačních a posilňujících energií, které vedou k Zasvěcení do dalších spirituálních, ale i hmotných rovin a silnému navýšení energií ve Vašem osobním, ale i kolektivním poli.

♥ Práce s touto svíčkou se velmi záhy projeví ve Vašem životě a podpoří veškeré jeho děje.

♥ Silně podporuje léčení mužské větve rodu, vztahy s otcem, syny, partnery, ale i Otcem Vesmíru.

♥ Výrazně pomáhá ženám, mužům i dětem v hojení, obnově i rozvzpomenuti na vlastní smysl Života, v němž přetváří a kultivuje vlastnosti Světla, z něhož každá bytost na Zemi přichází.

♥ Nezaměnitelně synchronizuje soulad mezi naší duší, srdcem, rozumem a podporuje nás, abychom svůj Život tvořili právě skrze kultivované hodnoty.

♥ Ukotvuje do kvalit mužského principu Lásky a hojí bolestné prožitky ve vztahu s mužskou energií do návratu k harmonii, celistvosti. Na těle i duchu.

♥ Podporuje veškeré uzdravení buněčné paměti současného Života, až do veškerých dalších našich existencí, v nichž v jemné síle léčení, přetváří veškeré nánosy v soucit, světlo, pochopení a čistou Lásku.

♥ Je nenahraditelným průvodcem spirituálního i pozemského růstu, v nichž dává do pohybu ohromující děje, které se projevují hmatatelně.

♥ Nese silné procesy přeměn. Obrovského znovuzrození v mnoha významech, které jsou klíčové při veškerých meznících života, v nichž nás posilují a dávají významné osvobození a průlom dosavadních hranic.

 

♥ Je to úžasná partnerská svíce, která zkvalitňuje partnerství, zviditelňuje slabá místa, na která je třeba zaměřit pozornost, podívat se hlouběji do příčin a protkávat bolavá vlákna soucitem, pochopením přijetí a hojící esencí Lásky.

♥ Současně s touto svíčkou je vhodné pracovat i se svíci Maří Magdalény, čímž se vytvoří portál hluboké a bezpodmínečně Lásky, která osvobozuje, je výživou a fascinujícím darem přeměny. Synchronie těchto svící blahodárně protéká vzájemností, sjednocením, harmonií mužské a ženské energie. Jsou v nich uchované starobylé a původní Božské kvality.

♥ Otevírá brány Života, v němž je opravdová síla uzdraveného  a bezpečný prostor Lásky. Bytostně cítit doteky Ježíše Krista není výsadou některých, ale možností každého.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Ježíše Krista je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.