Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Ježíše Krista

Tip
1 hodnocení
320 Kč
Skladem (1 ks)

Proudí skrze ni silné vibrace Ježíše Krista, nesoucí průtok výrazně transformačních a posilňujících energií, které vedou k Zasvěcení do dalších spirituálních, ale i hmotných rovin a silnému navýšení energií ve Vašem osobním, ale i kolektivním poli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Proudí skrze ni silné vibrace Ježíše Krista, nesoucí průtok výrazně transformačních a posilňujících energií, které vedou k Zasvěcení do dalších spirituálních, ale i hmotných rovin a silnému navýšení energií ve Vašem osobním, ale i kolektivním poli.

♥ Práce s touto svíčkou se velmi záhy projeví ve Vašem životě a podpoří veškeré jeho děje.

♥ Silně podporuje léčení mužské větve rodu, vztahy s otcem, syny, partnery, ale i Otcem Vesmíru.

♥ Výrazně pomáhá ženám, mužům i dětem v hojení, obnově i rozvzpomenuti na vlastní smysl Života, v němž přetváří a kultivuje vlastnosti Světla, z něhož každá bytost na Zemi přichází.

♥ Nezaměnitelně synchronizuje soulad mezi naší duší, srdcem, rozumem a podporuje nás, abychom svůj Život tvořili právě skrze kultivované hodnoty.

♥ Ukotvuje do kvalit mužského principu Lásky a hojí bolestné prožitky ve vztahu s mužskou energií do návratu k harmonii, celistvosti. Na těle i duchu.

♥ Podporuje veškeré uzdravení buněčné paměti současného Života, až do veškerých dalších našich existencí, v nichž v jemné síle léčení, přetváří veškeré nánosy v soucit, světlo, pochopení a čistou Lásku.

♥ Je nenahraditelným průvodcem spirituálního i pozemského růstu, v nichž dává do pohybu ohromující děje, které se projevují hmatatelně.

♥ Nese silné procesy přeměn. Obrovského znovuzrození v mnoha významech, které jsou klíčové při veškerých meznících života, v nichž nás posilují a dávají významné osvobození a průlom dosavadních hranic.

 

♥ Je to úžasná partnerská svíce, která zkvalitňuje partnerství, zviditelňuje slabá místa, na která je třeba zaměřit pozornost, podívat se hlouběji do příčin a protkávat bolavá vlákna soucitem, pochopením přijetí a hojící esencí Lásky.

♥ Současně s touto svíčkou je vhodné pracovat i se svíci Maří Magdalény, čímž se vytvoří portál hluboké a bezpodmínečně Lásky, která osvobozuje, je výživou a fascinujícím darem přeměny. Synchronie těchto svící blahodárně protéká vzájemností, sjednocením, harmonií mužské a ženské energie. Jsou v nich uchované starobylé a původní Božské kvality.

♥ Otevírá brány Života, v němž je opravdová síla uzdraveného  a bezpečný prostor Lásky. Bytostně cítit doteky Ježíše Krista není výsadou některých, ale možností každého.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Ježíše Krista je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.