Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Máří Magdaleny

1 hodnocení
320 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

V síle nádherných energiích přichází svíčka Máří Magdaleny, ve které ukotveny jemné a přesto silné esence, které aktivně pracují s ženskými tématy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Učí nás pracovat se Sílou Stvoření, podporuje nás ve zření pradávného umění Života uvnitř i vně.
♥ Propojuje s pra kořeny zdravého Ženství – symbolem kruhu – tvůrčí Životní sílou.
♥ Zjemňuje spirituální i fyzickou vnímavost a otevírá naše těla Posvátným frekvencím.
♥ Po spirále času vede ke Zdroji energií Máří Magdaleny, které nás přivádějí do
♥ Ženské moudrosti v opětovné rovnováze a výrazně nás podporují v léčení kolektivního obtěžkání – žití lineárně (ve výkonu, napětí, tlaku, logice, soutěživosti, nevyváženosti).
♥ Vibrace svíčky vedou k přirozené schopnosti žít v souladu s koloběhem Života a jeho cyklicky se opakujících darech uvnitř i vně v důvěře k rytmicky se střídajícím proměnám tvůrčích sil Života uvnitř našich těl, ročním období, měsíčním fází apod. a našemu Daru – plynout v Celistvosti se Vším co je stvořeno.V jednoduchosti tvořivého potenciálu veškerého Života.
 
♥ Svíčkou protékají živé vibrace, které podporují hojení buněčné paměti, intimních zranění, psyché i těla. Osvobozují od rodových vzorců a bloků, poutajících do omezeného způsobu prožívání sexuality a ženství.
♥ Práce se svíčkou nás podporuje v rozpouštění veškerých přijatých forem a myšlenek, které v nás (skrytě) určují jak Ženství na duchu i těle prožíváme. Léčení provinění, pocitů „nezasloužím si a nejsem dost dobrá“. Máří Magdalena přináší klíč k harmonickému prožívání partnerství, otevírající mnohaúrovňový proces roztančené energie Muže a Ženy.
♥ Podporuje nás k naplnění a žití v Božském svazku.
 
♥ Učí schopnosti napojení se na svá těla, menstruaci, lůno – otevření se hlasu Svatyně Božské síly. Vede nás pomalým, něžným, jemným růstem k obrovským přesahům dosud známých hranic a otevírá vrcholy alchymie Života ve všech jeho rozmanitých podobách.
♥ Učí sounáležitosti, pokoře, důstojnosti, síle, moci, bez potřeby zviditelnění.
Je spojnicí k Vesmírnému lůnu.
 
♥ Svíčku je vhodné zapálit při jakékoliv práci s tělem (masáže, lázeň, ženská bylinná napářka, prostřednictvím dechu, apod.)., ale také při meditacích, modlitbách, osobních i větších, skupinových rituálech. Je úžasnou průvodkyní pro Ženské kruhy a podporuje práci s klíčovými tématy.
♥ Jemně a bezpečně vede do hloubky. Požehnání, které uvolňuje, můžete čerpat ve všech fázích svého těla i Měsíce. Velmi rezonuje s tématy Menstruační a Porodní svíčky a je vhodné je mezi sebou pocitově kombinovat. Na spirále Vaší osobní cesty Vás podpoří ve Vaši připravenosti přijímat požehnání Života.
 
Součástí svíčky jsou modlitby Máří Magdaleny.
 
Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.