Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Máří Magdaleny

1 hodnocení
320 Kč
Skladem (>5 ks)

V síle nádherných energiích přichází svíčka Máří Magdaleny, ve které ukotveny jemné a přesto silné esence, které aktivně pracují s ženskými tématy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Učí nás pracovat se Sílou Stvoření, podporuje nás ve zření pradávného umění Života uvnitř i vně.
♥ Propojuje s pra kořeny zdravého Ženství – symbolem kruhu – tvůrčí Životní sílou.
♥ Zjemňuje spirituální i fyzickou vnímavost a otevírá naše těla Posvátným frekvencím.
♥ Po spirále času vede ke Zdroji energií Máří Magdaleny, které nás přivádějí do
♥ Ženské moudrosti v opětovné rovnováze a výrazně nás podporují v léčení kolektivního obtěžkání – žití lineárně (ve výkonu, napětí, tlaku, logice, soutěživosti, nevyváženosti).
♥ Vibrace svíčky vedou k přirozené schopnosti žít v souladu s koloběhem Života a jeho cyklicky se opakujících darech uvnitř i vně v důvěře k rytmicky se střídajícím proměnám tvůrčích sil Života uvnitř našich těl, ročním období, měsíčním fází apod. a našemu Daru – plynout v Celistvosti se Vším co je stvořeno.V jednoduchosti tvořivého potenciálu veškerého Života.
 
♥ Svíčkou protékají živé vibrace, které podporují hojení buněčné paměti, intimních zranění, psyché i těla. Osvobozují od rodových vzorců a bloků, poutajících do omezeného způsobu prožívání sexuality a ženství.
♥ Práce se svíčkou nás podporuje v rozpouštění veškerých přijatých forem a myšlenek, které v nás (skrytě) určují jak Ženství na duchu i těle prožíváme. Léčení provinění, pocitů „nezasloužím si a nejsem dost dobrá“. Máří Magdalena přináší klíč k harmonickému prožívání partnerství, otevírající mnohaúrovňový proces roztančené energie Muže a Ženy.
♥ Podporuje nás k naplnění a žití v Božském svazku.
 
♥ Učí schopnosti napojení se na svá těla, menstruaci, lůno – otevření se hlasu Svatyně Božské síly. Vede nás pomalým, něžným, jemným růstem k obrovským přesahům dosud známých hranic a otevírá vrcholy alchymie Života ve všech jeho rozmanitých podobách.
♥ Učí sounáležitosti, pokoře, důstojnosti, síle, moci, bez potřeby zviditelnění.
Je spojnicí k Vesmírnému lůnu.
 
♥ Svíčku je vhodné zapálit při jakékoliv práci s tělem (masáže, lázeň, ženská bylinná napářka, prostřednictvím dechu, apod.)., ale také při meditacích, modlitbách, osobních i větších, skupinových rituálech. Je úžasnou průvodkyní pro Ženské kruhy a podporuje práci s klíčovými tématy.
♥ Jemně a bezpečně vede do hloubky. Požehnání, které uvolňuje, můžete čerpat ve všech fázích svého těla i Měsíce. Velmi rezonuje s tématy Menstruační a Porodní svíčky a je vhodné je mezi sebou pocitově kombinovat. Na spirále Vaší osobní cesty Vás podpoří ve Vaši připravenosti přijímat požehnání Života.
 
Součástí svíčky jsou modlitby Máří Magdaleny.
 
Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.