Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Jan Křtitel

1 hodnocení
320 Kč
Skladem (>5 ks)

Silně transformační svíčka Jana Křtitele, která nese energie znovuzrození, povstání, vzkříšení, léčení, prozření. Probouzí nejsilnější dary naší Duše a podporuje hloubky samotného dna našich temnot k přeměně a rozzáření zušlechtěných kvalit na hladině našich Životů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Spojuje s osou poznání nekonečného Světla Božství v síle vzkříšení pro vlastní bytí na Zemi.

♥ Vynáší dávno zapomenuté vědění Duše a aktivuje paměti, které křísí orákulum našeho poslání a vede nás k jeho zření a spirituálním potenciálům, které aktivuje.

♥ Podporuje sílu naší Duše a tím i její samotné vyjádření a naši schopnost naslouchat cennému Božímu vedení.

♥ Uvádí do rovnováhy naši sebehodnotu a vytváří podporující esenci, skrze kterou spatřujeme důležitá témata naší vnitřní, ale i vnější práce vytvářející důležité mezníky našich cest. Síla Jana Křtitele spojuje s Mistrovstvím zřít neviditelné a naslouchat neslyšitelné a tím nás otevírá Zdrojovým informacím.

♥ Práce s touto svící na pozadí našich Životů rozechvívá velmi jasné frekvence, jimiž křísí nové vize a ukazuje klíče k jejich uchopení.

♥ Jde o velmi silnou energetickou svíci, která je vhodná při emočních bouřích, rozkolísanosti, melancholii, smutku, tápaní a jakéhokoliv nesouladu.

♥ Uvolňuje hlavu zatíženou velkou přemýšlivostí, starostmi, touhou řídit dění a navozuje rovnováhu. Podporuje kvalitní a vydatný spánek u dětí i dospělých.

♥ Je velmi vhodná pro děti, kterým vytváří laskavou výživu obnovující harmonii a zvlášť je její síla přínosná pro neklidné, hyperaktivní, nejisté a senzitivní děti.

♥ Svíčka je silným transformačním a přechodovým Průvodcem v našich Životech a vede nás k poznání nových cest a příležitostí.

♥ Jemně nás vede k setkání s naším strachem a jeho více, či méně viditelných ostnů, které nám brání v prožívání krásna bytí. Podporuje jejich laskavé poskládání, pochopení významu, souvislostí, jako i úplného vyvázání se z jejich vláken.

♥ Nezaměnitelně pracuje s karmickými vztahy, jimž dává osvobozující milost a uzdravení.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Jana Křtitele je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.