Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Jan Křtitel

1 hodnocení
320 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Silně transformační svíčka Jana Křtitele, která nese energie znovuzrození, povstání, vzkříšení, léčení, prozření. Probouzí nejsilnější dary naší Duše a podporuje hloubky samotného dna našich temnot k přeměně a rozzáření zušlechtěných kvalit na hladině našich Životů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Spojuje s osou poznání nekonečného Světla Božství v síle vzkříšení pro vlastní bytí na Zemi.

♥ Vynáší dávno zapomenuté vědění Duše a aktivuje paměti, které křísí orákulum našeho poslání a vede nás k jeho zření a spirituálním potenciálům, které aktivuje.

♥ Podporuje sílu naší Duše a tím i její samotné vyjádření a naši schopnost naslouchat cennému Božímu vedení.

♥ Uvádí do rovnováhy naši sebehodnotu a vytváří podporující esenci, skrze kterou spatřujeme důležitá témata naší vnitřní, ale i vnější práce vytvářející důležité mezníky našich cest. Síla Jana Křtitele spojuje s Mistrovstvím zřít neviditelné a naslouchat neslyšitelné a tím nás otevírá Zdrojovým informacím.

♥ Práce s touto svící na pozadí našich Životů rozechvívá velmi jasné frekvence, jimiž křísí nové vize a ukazuje klíče k jejich uchopení.

♥ Jde o velmi silnou energetickou svíci, která je vhodná při emočních bouřích, rozkolísanosti, melancholii, smutku, tápaní a jakéhokoliv nesouladu.

♥ Uvolňuje hlavu zatíženou velkou přemýšlivostí, starostmi, touhou řídit dění a navozuje rovnováhu. Podporuje kvalitní a vydatný spánek u dětí i dospělých.

♥ Je velmi vhodná pro děti, kterým vytváří laskavou výživu obnovující harmonii a zvlášť je její síla přínosná pro neklidné, hyperaktivní, nejisté a senzitivní děti.

♥ Svíčka je silným transformačním a přechodovým Průvodcem v našich Životech a vede nás k poznání nových cest a příležitostí.

♥ Jemně nás vede k setkání s naším strachem a jeho více, či méně viditelných ostnů, které nám brání v prožívání krásna bytí. Podporuje jejich laskavé poskládání, pochopení významu, souvislostí, jako i úplného vyvázání se z jejich vláken.

♥ Nezaměnitelně pracuje s karmickými vztahy, jimž dává osvobozující milost a uzdravení.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Jana Křtitele je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.