Vážení zákazníci, od 28.9 do 10.10.2022 budeme na dovolené. Poslední objednávky, které ještě odešleme před dovolenou tedy přijímáme v pondělí 26.9, s tím, že poslední den pro odeslání je úterý 27.9. Budeme samozřejmě odesílat pouze buď uhrazené objednávky nebo ty na dobírku. Jinak po celou dobu naší nepřítomnosti, lze samozřejmě objednávat, ale odesílat budeme vše až po návratu, tedy od 11.10.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Archanděl Sandalfon

Tip
Neohodnoceno
280 Kč
Skladem (1 ks)

Sandalfon je nositelem výjimečného Světla, v němž nám pomáhá rozpouštět zábrany, omezení, předsudky nebo obavy učinit krok, který je důležitou součástí našeho života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Archanděl Sandalfon nás vede k naplnění sebe sama, k Posvátnému světlu obrození, které křísí spící, přehlížené a nevyživené roviny našeho Života, vrstvy našeho Já.

♥ Jeho frekvence nám přináší potřebná prozření pro důležitá rozhodnutí na naší cestě.

♥ Sandalfon je nositelem výjimečného Světla, v němž nám pomáhá rozpouštět zábrany, omezení, předsudky nebo obavy učinit krok, který je důležitou součástí našeho života.

♥ Podpoří nás v okamžicích, kdy nevíme a hledáme odpovědi na své otázky, rozhodujeme se nebo si jen hrajeme s různými možnostmi našich záměrů a cest.

♥ Jeho svit vytváří bezpečný prostor pro pochopení nejhlubších moudrostí a pravd našeho vnitřního i vnějšího světa.

♥ Archanděl Sandalfon je dokonalým průvodcem, vytváří pro nás Posvátný prostor protkávaný láskou a současně nás propojuje i k hmotné existenci na Zemi a k naší pravé úloze a službě sobě i druhým.

♥ Jeho energie vás podpoří nebát se druhým ukázat, kým jste. Hovořit a dělat to, co cítíte a co je vaší vnitřní, pravdivou podstatou. Posiluje nás v bytí v souladu a rovnováze s naším vnitřním nastavením, ať je jakékoliv.

♥ Síla, kterou jiskřivě uvolňuje svíčka archanděla Sandalfona, nám pomáhá vykročit z davu, jít navzdory všemu a všem v souladu s naší přirozeností a pravdou, vstříc velkolepým záměrům naší Duše.

♥ Svíčka Archanděla Sandalfona

  • je jedinečnou podporou v okamžicích, kdy toužíme po vhledu do našeho příběhu z jiné roviny.
  • pomáhá nám rozpustit omezení, která nás svazují a nepouštějí dál.
  • naplňuje nás hlubokou a nekončící vírou v Boha či Vyšší dobro a dává nám pochopit zcela jiný smysl naší existence na Zemi. Povstává to, co se tvářilo jako nedůležité, a naopak to, o čem jsme se domnívali, že důležité je, ztrácí na svém smyslu.
  • do mužských a ženských energií naší bytosti vlévá kouzelnou harmonii, a podporuje tak jejich zdravou rovnováhu.

♥ Archanděl Sandalfon je poslem, přinášejícím Sílu ke změně, ať už jde o velkolepou Životní změnu, nebo to znamená, že chceme dělat totéž, ale JINÝM způsobem.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Sandalfona je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem Duše, potřebami a Osobním příběhem se mohou živé frekvence a užitné hodnoty svíček vyvíjet, měnit a tvořit tak to, co právě potřebujete. Svíčky z mé dílny provází Bytosti Světla a aktivně reagují na každého z nás.