Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci s dopravními společnostmi v ČR, doporučujeme objednávat na Vánoce co nejdříve, neboť někdy jim dodání trvá déle než obvykle. Zároveň Vás žádáme o trpělivost s odesláním balíčků, snažíme se odesílat co nejvíce denně můžeme, ale může to nyní trvat i 3-4 pracovní dny, než se na Vás dostane řada. Děkujeme za podporu naší práce a pochopení. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Archanděl Sandalfon

Novinka Tip
Neohodnoceno
280 Kč
Skladem (> 5 ks)

Sandalfon je nositelem výjimečného Světla, v němž nám pomáhá rozpouštět zábrany, omezení, předsudky nebo obavy učinit krok, který je důležitou součástí našeho života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Archanděl Sandalfon nás vede k naplnění sebe sama, k Posvátnému světlu obrození, které křísí spící, přehlížené a nevyživené roviny našeho Života, vrstvy našeho Já.

♥ Jeho frekvence nám přináší potřebná prozření pro důležitá rozhodnutí na naší cestě.

♥ Sandalfon je nositelem výjimečného Světla, v němž nám pomáhá rozpouštět zábrany, omezení, předsudky nebo obavy učinit krok, který je důležitou součástí našeho života.

♥ Podpoří nás v okamžicích, kdy nevíme a hledáme odpovědi na své otázky, rozhodujeme se nebo si jen hrajeme s různými možnostmi našich záměrů a cest.

♥ Jeho svit vytváří bezpečný prostor pro pochopení nejhlubších moudrostí a pravd našeho vnitřního i vnějšího světa.

♥ Archanděl Sandalfon je dokonalým průvodcem, vytváří pro nás Posvátný prostor protkávaný láskou a současně nás propojuje i k hmotné existenci na Zemi a k naší pravé úloze a službě sobě i druhým.

♥ Jeho energie vás podpoří nebát se druhým ukázat, kým jste. Hovořit a dělat to, co cítíte a co je vaší vnitřní, pravdivou podstatou. Posiluje nás v bytí v souladu a rovnováze s naším vnitřním nastavením, ať je jakékoliv.

♥ Síla, kterou jiskřivě uvolňuje svíčka archanděla Sandalfona, nám pomáhá vykročit z davu, jít navzdory všemu a všem v souladu s naší přirozeností a pravdou, vstříc velkolepým záměrům naší Duše.

♥ Svíčka Archanděla Sandalfona

  • je jedinečnou podporou v okamžicích, kdy toužíme po vhledu do našeho příběhu z jiné roviny.
  • pomáhá nám rozpustit omezení, která nás svazují a nepouštějí dál.
  • naplňuje nás hlubokou a nekončící vírou v Boha či Vyšší dobro a dává nám pochopit zcela jiný smysl naší existence na Zemi. Povstává to, co se tvářilo jako nedůležité, a naopak to, o čem jsme se domnívali, že důležité je, ztrácí na svém smyslu.
  • do mužských a ženských energií naší bytosti vlévá kouzelnou harmonii, a podporuje tak jejich zdravou rovnováhu.

♥ Archanděl Sandalfon je poslem, přinášejícím Sílu ke změně, ať už jde o velkolepou Životní změnu, nebo to znamená, že chceme dělat totéž, ale JINÝM způsobem.

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Sandalfona je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem Duše, potřebami a Osobním příběhem se mohou živé frekvence a užitné hodnoty svíček vyvíjet, měnit a tvořit tak to, co právě potřebujete. Svíčky z mé dílny provází Bytosti Světla a aktivně reagují na každého z nás.