Vážení zákazníci, vzhledem ke každoroční situaci s dopravními společnostmi v ČR, doporučujeme objednávat na Vánoce co nejdříve, dodání jim může trvat déle než obvykle. Zároveň Vás žádáme o trpělivost s odesláním balíčků, snažíme se jich odesílat denně co nejvíce, ale může to nyní trvat i 3-4 pracovní dny, než se na Vás dostane řada. Děkujeme za podporu naší práce a pochopení. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Karty do dlaní

Tip
Neohodnoceno
690 Kč
Skladem (>5 ks)

Soubor 37 inspiračních obrázkových karet a knížky s texty a říkankami pro pro děti od nejútlejšího věku a pro jejich dospělé průvodce přináší inspiraci, jak společně trávit čas smysluplně a nenáročně. Neočekávejte sadu úkolů. Jde o nápady pro rozvoj fantazie, kreativity a myšlení. Cílem je i prohlubování citového pouta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karty jsou rozdělené do tří kategorií: AKTIVITY, POCITY, PŘÍRODA A TĚLO. To umožňuje pestrou škálu činností, které podporují přirozený vývoj. Popisujte, vysvětlujte, vyprávějte, čtěte, kreslete, vyrábějte, dotýkejte se, poslouchejte,… Žádné složité a nákladné pomůcky nepotřebujete. 

Každá karta se skládá z ilustrace, říkanky a námětů pro vlastní aktivitu, které můžete libovolně upravovat a rozšiřovat. 

Autorky: Jana Vožechová a Monika Tomíčková
Nakladatel: Zlatý květ s.r.o.
EAN: 9788090816329
ISBN: 978-80-908163-2-9
Popis: 1× kniha, brožovaná, 114 stran, česky, balíček 37 karet
Rozměry: kniha 12,4 x 12,4 mm, karty průměr 90 mm