Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Srdce v Míru vol. 24

Tip
Neohodnoceno
800 Kč
Skladem (>5 ks)

Vnitřní Mír, Jak nahoře tak dole, Jak uvnitř tak vně, Hojnost, Stabilita, Láska

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracuje na třech aspektech a rovinách vycházejících z prvotní trojjedinosti uchopení podstaty míru samotného...nese tím pádem velmi prosté avšak hluboké poselství ku vnitřní práci, integraci a realizaci...

Poselství vůně Srdce v Míru: "Ve skutečném MÍRU je pouze ten, jehož srdce jest JEHO domovem"

Tato verze nese přízvisko vol.24, prakticky je to však 4 verze původního parfému z roku 2019. Hned v prvních dnech tohoto roku mi přišlo, že tato vůně je vlastně takový náš signature parfém neboť otevřel cestu i dalším parfémům, které vznikli později. A jelikož se život sám ve svém projevení neustále vyvíjí, tak i tento parfém se bude od tohoto roku měnit společně s námi a s našimi cestami jež jsou též proměnlivé. Tedy číslo v názvu se vždy posune dle aktuálního roku, k tomu se samozřejmě přizpůsobí i použité vonné esence, což pak ovlivní tématiku parfému, pro letošní rok se vůně nese v duchu hojnosti, stability a lásky. 

Jedna z hlavních složek v této verzi je Šeřík květ enfleúráž. Tato vůně je tak vzácná a těžká k sehnání, že se na trhu s vůněmi objeví pouze jednou za pár let. Tato konkrétní pochází z USA ze státu Vermont od jedné tamní parfumérky, jež květy sama pěstuje a poté i zpracovává aby mohla tento skvost mezi vůněmi šířit dále. Enfleuráž obsahuje 3 odstíny barvy Šeříku. Fialový odstín symbolizuje vášeň, růžový pak lásku a bílá barva pak něhu. Jeho vůně má uklidňující schopnosti a příznivě působí na lidskou psychiku. Umí také nádherně stmelovat lidi, zmírňuje následky hádek a je ochráncem našich domovů. V parfému je hojně zastoupen. 

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5ml. 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue.

Základní vonné tóny parfému: Myrrha pryskyřice, Santal Ceylon red 1950, Cedr dřevo, Vetiver Royal premium, Citron žlutý kůra, Magnólie list, Hyacint enfleuráž, Ázerbájdžánská růže otto signature, Kakao absolue, Mandarinka červená kůra, Šeřík květ enfleuráž. 

Charakter vůně: V základu jemné pryskyřičné a balzamické tóny, přecházející do výrazného ducha a srdce použitých květin.

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

Upozornění: U tohoto parfému neplatí omezení na množství jež si objednáte, ale je nutné počítat s dodáním 7-14 dní neb se lahvičky malují a vůně tvoří až po objednání ze strany zákazníka. Je tedy vytvořen přímo Vám na míru.

Váš AlchymiQ