Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Archanděl Michael

Neohodnoceno
320 Kč
Skladem (3 ks)

Jeho Moc je Hluboká, velmi Silná, Mocná, Průbojná, Nekončící, spravedlivostí sálajícím Projevem, v němž je Michael Zářícím Světlem, v jehož Pravdě je Vše POTŘEBNÉ zjeveno a v Božské spravedlivosti vyrovnáno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Je Jedinečným Průvodcem, Jemuž se můžeme svěřit v okamžicích, kdy se toužíme s čímsi, nebo kýmsi rozloučit. Osvobodit se z chapadel závislostí, bloků, nezdravých návyků, vazeb a vztahů. Jeho magický plamen, který je plný nesmírné Síly výrazně Očišťuje vše, oč požádáme.
 
♥ Je Božským Světlonošem, jehož svit prostory a obydlí zkrápí Čistotou a ve Světlo povznáší veškeré ulpělé negativní energie, zahaluje velmi silnou energií, která nás bezpečně chrání před silami zla, temnoty, ale i nízkými energiemi myšlenek ostatních lidí. Podporuje Důvěru, Božskou Moudrost, Odhodlání, Sílu jít za svými sny. Stejně jako Archanděl Gabriel je Michael dokonalým Průvodcem pro Duše, které jsou na Cestě ze Země do Nebe, jež společně podporují, vedou a vytváří hebké zahalení něžné Lásky, jež je vede zpět do Božího chrámu, do náruče Věčného Světla.
 
♥ Rozpouští negativní energie vlastní mysli, síly ega, aury. Podporuje naši schopnost intuitivně rozpoznat Sílu Světla, před oslabující, do třpytu zabalenou tmou v jakékoliv formě a podporuje nás na spirituální Cestě.
 
♥ Jeho plamen je nezbytným Průvodcem při rozmanitých Rituálech a Obřadech Ukončení, Rozloučení, Osvobození. Je úžasný při Očistách, jimž dává punc své Posvátné a Osvobozující Milosti.
 
Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Michaela je na visačce, která je součástí každé svíčky.
 
Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.