Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Archanděl Rafael

Neohodnoceno
320 Kč
Skladem (>5 ks)

Je nejznámějším Archandělem Léčení, jehož Mocné paprsky rozvolňují Uzdravující energie Světla, které podporují proces Léčení, Hojení, Zotavování fyzického těla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Je Průvodcem, se kterým během Uzdravovacího děje dochází jak k Léčení fyzickému, tak emocionálnímu, duchovnímu, rodinnému, karmickému…právě takovému, jak je třeba. Vede k Prozření pravých příčin nemocí a oslabení, zviditelňuje vlákna, se kterými je fyzická nemoc propojena a odkrývá kořeny Podstaty, z něhož nemoc „bere“ výživu a sílu pro to, aby dále „vzkvétala“.
 
♥ Je rovněž nezaměnitelnou studnicí Moudrosti uvolňující do studánky naší intuice nápovědy, jaké formy a způsoby léčení zvolit. Je Jedinečným Průvodcem otevírající v nás Léčitelské schopnosti, zjemňující vnímavost a schopnosti vidět „skrz“ fyzické tělo a to jak vlastní, tak i v souvislosti se službou k dalším Bytostem. Je Průvodcem Všech Léčitelů, terapeutů, kteří pracují v Souladu se Světelnými záměry.
 
♥ Jeho esence blahodárně Podporují léčení Srdeční čakry, která se pod doteky Jeho něžných paprsků tetelí blahem a v Přirozené lehkosti dochází k pozvolně Světelné Přeměně a zprůzračnění. Spojuje s Duchovním partnerem a otevírá Jasný Most Čisté bezpodmínečnosti. Plamen Jeho Přítomnosti je plný sytého Světla a v dokonalé Síle objímá a svoji péčí prostupuje Vše, oč Jej požádáme. Je Požehnaným Průvodcem Všech rozmanitých všedních i vzácných okamžiků.
 
Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Rafaela je na visačce, která je součástí každé svíčky.
 
Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.