Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Archanděl Rafael

Neohodnoceno
320 Kč
Skladem (1 ks)

Je nejznámějším Archandělem Léčení, jehož Mocné paprsky rozvolňují Uzdravující energie Světla, které podporují proces Léčení, Hojení, Zotavování fyzického těla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Je Průvodcem, se kterým během Uzdravovacího děje dochází jak k Léčení fyzickému, tak emocionálnímu, duchovnímu, rodinnému, karmickému…právě takovému, jak je třeba. Vede k Prozření pravých příčin nemocí a oslabení, zviditelňuje vlákna, se kterými je fyzická nemoc propojena a odkrývá kořeny Podstaty, z něhož nemoc „bere“ výživu a sílu pro to, aby dále „vzkvétala“.
 
♥ Je rovněž nezaměnitelnou studnicí Moudrosti uvolňující do studánky naší intuice nápovědy, jaké formy a způsoby léčení zvolit. Je Jedinečným Průvodcem otevírající v nás Léčitelské schopnosti, zjemňující vnímavost a schopnosti vidět „skrz“ fyzické tělo a to jak vlastní, tak i v souvislosti se službou k dalším Bytostem. Je Průvodcem Všech Léčitelů, terapeutů, kteří pracují v Souladu se Světelnými záměry.
 
♥ Jeho esence blahodárně Podporují léčení Srdeční čakry, která se pod doteky Jeho něžných paprsků tetelí blahem a v Přirozené lehkosti dochází k pozvolně Světelné Přeměně a zprůzračnění. Spojuje s Duchovním partnerem a otevírá Jasný Most Čisté bezpodmínečnosti. Plamen Jeho Přítomnosti je plný sytého Světla a v dokonalé Síle objímá a svoji péčí prostupuje Vše, oč Jej požádáme. Je Požehnaným Průvodcem Všech rozmanitých všedních i vzácných okamžiků.
 
Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Rafaela je na visačce, která je součástí každé svíčky.
 
Výška svíčky: 27 cm.
 
Průměr svíčky: 5cm.
 
Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 
Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.