Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Archanděl Metatron

Neohodnoceno
320 Kč
Skladem (3 ks)

Metatron je průvodcem, přinášející nám Královské Moudrosti ve zjemnění naší intuice, cítění, podporující otevření třetího oka a naše Vědomé propojení s Vyššími rovinami Božských sfér.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Ve svém plamenu rozptyluje Obdarování, které nás vede do Čistého duchovního světa Lásky, Rozvzpomínání se na ryzí Podstatu, Sílu své Duše propojující nás do barevností naší Knihy Života, ve které nám smí být zjevovány Dary Prozření pro naše bytí tady a teď. Je mostem k Plánu našich Duší.

♥ Elixírem pro spirituální vývin, duchovní zrání, křísící schopnosti a Moc našich Duší, které vynáší na hladinu naší Bytosti. Poodhaluje nám roviny našeho nitra, které touží po odlehčení, změně, projasnění a vede do kvalit naší Posvátnosti.

♥ Je vyjádřením dokonalé Krásy, Čistoty, hluboké Pokory a Vděčnosti, jež s námi sdílí a vlévá do našich Bytostí a Vědomí, v nichž dochází k jemným Přeměnám. Nositelem obrovských transformačních vibrací, díky kterým lze velmi silně a vydatně podpořit vlastní duchovní i pozemský vývin (vlastní zkušenost) J  Jeho Světlo je při Meditacích Jedinečné, Podporující a vedoucí naše Vědomí do Nejvyšších rovin Světelných říší v plnosti Nekončící a Neomezující rozpínavosti. Dávající nám velmi Štědré Prožitky Všeho…

Více podrobnějších informací a krásná Modlitba od Archanděla Metatrona je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.
 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s Vaší Cestou, Jedinečností, Záměrem, Potřebami a Osobním příběhem se mohou užitné hodnoty Svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a Tvořit to, co právě potřebujeme.  Jsou „Živé“ a aktivně reagují na každého z nás.