Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Sluneční a Měsíční anděl - set olejů

Neohodnoceno
700 Kč
Skladem (>5 ks)

Speciální set olejů podporující práci s levou a pravou mozkovou hemisférou, zároveň velmi vhodný pro vzájemné partnerské masáže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluneční anděl
 
Aktivně pracuje s těmito tématy: vnáší světlo do našeho Slunce, pomáhá zpracovat téma vnitřního Muže. Zvyšuje rozhodnost, sílu, důraznost, respekt, odhodlání, napomáhá aktivitě. Pojasňuje našeho vnitřního Muže.
Po tomto oleji také doporučujeme použít olej Měsíční Anděl, který řeší téma vnitřní Ženy. Pomáhá nám vnitřně srovnat vnitřní ženu a vnitřního muže, a tím můžeme dosáhnout harmonie a soulad mezi oběma protipóly.  
 
Složení: jojobový, meruňkový, mandlový, makadamový a hroznový olej.
Vůně: pimentovník, koriandr, mandarinka červená, slaměnka.
 
 
Měsíční anděl
 
Aktivně pracuje s těmito tématy: vnáší světlo do naší Luny, pomáhá zpracovat téma vnitřní ženy. Zvyšuje intuici, něhu, jemnost, napomáhá přijímat. Projasňuje naši vnitřní ženu.
Po tomto oleji také doporučujeme použít olej Sluneční Anděl, který řeší téma vnitřního muže. Tím si můžeme vnitřně srovnat vnitřní ženu a vnitřního muže, a tím můžeme dosáhnout harmonie a soulad mezi oběma protipóly.  
 
Složení: jojobový, meruňkový, mandlový, makadamový a hroznový olej.
Vůně: med, krvavý pomeranč, neroli, šalvěj muškátová.
 
Použití: Kdekoliv na těle, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme především jako masážní či tělový olej.
 
Náš tip: Velmi vhodné pro vzájemné partnerské masáže. 
 
Objem obou olejů je 30ml.