Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Sluneční a Měsíční anděl - set olejů

Neohodnoceno
680 Kč
Skladem (>5 ks)

Speciální set olejů podporující práci s levou a pravou mozkovou hemisférou, zároveň velmi vhodný pro vzájemné partnerské masáže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluneční anděl
 
Aktivně pracuje s těmito tématy: vnáší světlo do našeho Slunce, pomáhá zpracovat téma vnitřního Muže. Zvyšuje rozhodnost, sílu, důraznost, respekt, odhodlání, napomáhá aktivitě. Pojasňuje našeho vnitřního Muže.
Po tomto oleji také doporučujeme použít olej Měsíční Anděl, který řeší téma vnitřní Ženy. Pomáhá nám vnitřně srovnat vnitřní ženu a vnitřního muže, a tím můžeme dosáhnout harmonie a soulad mezi oběma protipóly.  
 
Složení: jojobový, meruňkový, mandlový, makadamový a hroznový olej.
Vůně: pimentovník, koriandr, mandarinka červená, slaměnka.
 
 
Měsíční anděl
 
Aktivně pracuje s těmito tématy: vnáší světlo do naší Luny, pomáhá zpracovat téma vnitřní ženy. Zvyšuje intuici, něhu, jemnost, napomáhá přijímat. Projasňuje naši vnitřní ženu.
Po tomto oleji také doporučujeme použít olej Sluneční Anděl, který řeší téma vnitřního muže. Tím si můžeme vnitřně srovnat vnitřní ženu a vnitřního muže, a tím můžeme dosáhnout harmonie a soulad mezi oběma protipóly.  
 
Složení: jojobový, meruňkový, mandlový, makadamový a hroznový olej.
Vůně: med, krvavý pomeranč, neroli, šalvěj muškátová.
 
Použití: Kdekoliv na těle, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme především jako masážní či tělový olej.
 
Náš tip: Velmi vhodné pro vzájemné partnerské masáže. 
 
Objem obou olejů je 30ml.