Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Ňadroleum

 

nadroleum2

Ňadroleum jako unikátní masážní olej. Vznikl podle nápadu a na základě zkušeností Lucie Žilkayové, která se věnuje ajurvédským lymfatickým masážím a do své praxe hledala produkt, který by mohl pomoci právě ženám. Díky spolupráci s Ivanem vznikl nádherný produkt, který ocení ženy i jejich partneři.

Milé ženy, pečujte o sebe a o svá ňadra. Budete se cítit vnitřně dobře a spokojeně. V prsou máme uloženo spoustu pocitů, hodně i těch negativních, které se mohou každodenní masáží uvolnit. Naše tělo ukládá mnoho emocí, a tak je třeba mu věnovat každodenní péči a lásku. Jiné další tělo tady není. Jen to vlastní, proto je nesmírně důležité dát si čas a prostor po sebepéči a odpočinek.

Když udělám něco pro sebe a je mi dobře, mohu se lépe starat a pečovat o své okolí nebo podávat lepší výkon v práci. Vím, že je to někdy v každodenním shonu těžké, nicméně si to dovolte. Dopřejte si jemný olejíček pro vaše ňadra. Buďme krásné, zářící a spokojené ženy.

Michaela Stanislavová http://mlsnelazne.cz/

 

Složení:

Ňadroleum je složeno ze za studena lisovaných bioolejů. Jojobového oleje, který obsahuje pěstící a výživné látky a minerály, vitamin E, vyživuje pokožku a napomáhá její regeneraci a zvyšování elasticity.

Dále je zde mandlový olej, který hydratuje a má vysoce vyživovací účinky pro pleť, dodává jí mnoho vitamínů, stopových prvků a antioxidantů.

K tomu je ještě přidán olej z granátového jablka, který podporuje tvorbu kolagenu, obsahuje estron (jeden ze tří ženských pohlavních hormonů) v nejvyšší známé koncentraci v rámci všech botanických druhů a fytoestrogeny (estrogeny pocházející z rostlin).

 

K tomu byly přidány tyto rostlinné bio esence:

Růže - jeden z nejluxusnějších esenciálních olejů, má příznivý vliv na rozvoj sexuality, vyživuje srdce a ženskou esenci, rozvíjí vnímání do úrovně bezpodmínečné lásky, plně podporuje mateřství v ženách.

Růžové dřevo - afrodiziakum, stimuluje imunitní systém, regeneruje buněčný a tkáňový systém, uklidňuje.

Geranium - harmonizuje hormonální a zklidňuje nervový systém, podporuje tok lymfy.

Fenykl - protizánětlivý a regenerační účinek, vyživuje prsní žlázy, má příznivý vliv na hormonální systém.

Červená mandarinka - dezinfekční, osvěžující a relaxační účinek.


Použití:

Nejlépe po sprše či koupeli naneseme olej na suchou pokožku. Jemnými a krouživými pohyby roztíráme olej na ňadra. Prociťujeme jemnou vůni, pomalu dýcháme a relaxujeme, můžeme si říkat i jednoduché afirmace nebo jen necháme olej přirozeně působit. Důležité je používat olej pravidelně. Ideálně dvakrát denně. Ňadroleum je velmi jemný, olejový zázrak, který je určen pro mnoho krásných a zářících žen.

Lucie Žilkayová napsala o Ňadroleu:

„Kdybych jen o sebe pečovala víc, našla si čas pro sebe a dala prostor svojí ženskosti, všechno by bylo jinak.“

Takové povzdechy žen, které jsem masírovala a které mi vyprávěly o svých potížích a nemocech s ňadry, jsem slýchala celkem často. Věnovala jsem se ajurvédské masáži horkým olejem, havajským chrámovým technikám, potkávala jsem ženy na ženských kruzích. Měla jsem zkušenosti i s přírodní medicínou, tao, tantrou a jógou.

Po masáži několika desítek párů ženských prsou mi došlo, že tu vlastně chybí něco příjemného, co bude ženy v péči o sebe podporovat. A podporovat právě péči o ňadra, protože, jak jsem poznala, ženy je vlastně zanedbávají. A zrodil se nápad na Ňadroleum… a tak to všechno začalo.

Nejdřív tu byl olej domácí výroby z divokých bylin – třezalkového oleje s citronovou a geraniovou esencí. Ten ale nestačil pro všechny mé kamarádky. Protože jsem neměla kapacitu vyrábět jej sama, začala jsem hledat zkušeného tvůrce, který by měl v repertoáru kvalitní ekologické oleje. A když jsem pak ucítila ty od Ivana Truksy (Dary Země), věděla jsem, že on je ten pravý alchymista k namíchání mého vysněného „Ňadrolea“. Vznikl vyživující a hýčkající olej, který zpevňuje poprsí, uvádí do stavu přirozeného ženství a pomáhá ženě žít svou vlastní pravdu.

Ňadroleum je…?

Ňadroleum totiž není „pouhý“ masážní olej pro ženské poprsí či top olej ve 100% bio kvalitě, vyživující a regenerující ženská ňadra všech věkových kategorií. Toto všechno samozřejmě platí, ale Ňadroleum je hlavně připravenost žen se hýčkat, dopřát si sebepéči, čas jenom pro sebe, svoje zdraví a krásu. Používat jej znamená umět zaměřit pozornost dovnitř, do chrámu svého těla. Ňadroleum podporuje a rozvíjí přirozenou ženskou sexualitu v partnerství, mateřství i v ženství pro ženu samotnou. Jeho používání je jako modlitba Velké matky k ženě, aby nezapomínala pečovat a vyživovat sebe samu.

Ňadroleum – podpora přirozeného ženství. Ňadra jsou prodloužením ženského srdce. Pečujte o ně a své tělo, duši a ducha tím nejlepším způsobem!

Více informací o použití Ňadrolea a masážích: https://nadroleum.webnode.cz/