Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

JSI ČARODĚJ/KA?

Tip
Neohodnoceno
390 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Jsi Čaroděj/ka? je převratná kniha o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti. Překonává mnohá tabu a stereotypní představy s magií a postavami Čaroděje či Čarodějky spojené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha prozkoumává výjimečné schopnosti jako jsou telekineze, empatie nebo astrální cestování na základě osobních zkušeností, které autorka s jejich využitím sama má. Jednoduše a srozumitelně ti ukáže, jak si můžeš vyzkoušet, zda tyto schopnosti také máš a pokud je nemáš, jak je můžeš rozvinout. Do hloubky vysvětlí, kdo je to Čarodějka, co cesta Čarodějky obnáší a jakými jinými cestami se může osoba, která tyto výjimečné schopnosti má nebo se o ně zajímá, vydat. Vysvětluje, jak je to s naší intuicí, naším vnitřním hlasem, jak ji využít v běžném životě a vyhnout se tak s její pomocí pasti duchovního ega nebo samozvaným duchovním rádcům. 
 
Kniha Jsi Čaroděj/ka? vznikla díky crowdfundingové podpoře mnoha nadšenců, kteří financovali tisk prvního nákladu knihy. Již během prvního týdne bylo vybráno 100% cílové částky. 

Co je magie?
„Magie je moudrost, věda a umění vědomě používat neviditelné síly, totiž duchovní síly, a s nimi vytvářet viditelné výsledky. Síla vůle, láska, představivost, mentální proměna v mentální alchymii

je magií. Všichni tyto síly máme, jen je potřebujeme rozvinout. Mágem, Čarodějem či Čarodějkou je člověk, který ví, jak schopnosti rozvinout, jak mu (nebo jí) mají sloužit vědomým a účinným způsobem.“

ISBN: 978-80-906901-0-3
Brožovaná, česky, 240 stran, 1. vydání, 2017
 
 
O AUTORCE
 
Inelia Benz je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi. Je autorkou mnoha úspěšných knih, textů, audio a video přednášek a lektorkou kurzů osobního rozvoje. Je zakladatelkou centra rozvoje šamanismu Shamanshack a platformy na podporu osobního rozvoje Walk with Me Now. Desetitisíce lidí po celém světě čtou její knihy a sledují ji na webu a sociálních sítích.
Vystudovala obor komunikace na univerzitě v Dublinu. Je maminka čtyř dětí a žije se svým partnerem, dvěma kočkami a psy v rezervaci indiánského kmene Makahů v Neah Bay ve státě Washington ve Spojených státech amerických.
 
Její práci můžete sledovat na stránkách:
www.inelia.com 
www.ascension101.com 
www.walkwithmenow.com
 

Mým cílem, mým nejdůležitějším záměrem je, abyste se stali sami sebou, svobodnými a nezávislými bytostmi. Abyste uspěli v životě, ať už chcete dělat, mít nebo být čímkoliv.

– Inelia Benz

 
RECENZE
 
„Tato kniha léčí. Léčí kolektivní i individuální paměť. Mnoho z nás si pamatuje, vědomě či podvědomě, násilí systému, lynčování davem, ohnivé hranice pro „kacíře“, odsuzování odlišností, trestání za projevy mimořádných darů a schopností, potlačování touhy po svobodě, znemožnění jedinečné tvořivosti, otroctví ducha, vyprázdněnou spiritualitu, ušlechtilá slova a jim odporující činy i krutost držitelů moci a jejich „jediné pravdy“. Jako bychom se probouzeli ze špatného snu a protahovali křídla.“
 
Terezie Dubinová, PhD., spisovatelka a hebraistka
 

„Nádherná knížka. I když mi víceméně potvrdila to, co cítím už pár let, přesto mi dala něco nového. Je psána takovým způsobem, že první dvě třetiny jsem louskla na jeden zátah . Budu doporučovat dál.“
 
Monika Synková, čtenářka 
 
 
„Konečně kniha, která pojednává o ezoterice normálním, věcným způsobem :-)Doporučuji!“
 
Alena Olšanová, terapeutka a čtenářka