Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

JSI ČARODĚJ/KA?

Tip
Neohodnoceno
390 Kč
Skladem (>5 ks)
Jsi Čaroděj/ka? je převratná kniha o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti. Překonává mnohá tabu a stereotypní představy s magií a postavami Čaroděje či Čarodějky spojené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha prozkoumává výjimečné schopnosti jako jsou telekineze, empatie nebo astrální cestování na základě osobních zkušeností, které autorka s jejich využitím sama má. Jednoduše a srozumitelně ti ukáže, jak si můžeš vyzkoušet, zda tyto schopnosti také máš a pokud je nemáš, jak je můžeš rozvinout. Do hloubky vysvětlí, kdo je to Čarodějka, co cesta Čarodějky obnáší a jakými jinými cestami se může osoba, která tyto výjimečné schopnosti má nebo se o ně zajímá, vydat. Vysvětluje, jak je to s naší intuicí, naším vnitřním hlasem, jak ji využít v běžném životě a vyhnout se tak s její pomocí pasti duchovního ega nebo samozvaným duchovním rádcům. 
 
Kniha Jsi Čaroděj/ka? vznikla díky crowdfundingové podpoře mnoha nadšenců, kteří financovali tisk prvního nákladu knihy. Již během prvního týdne bylo vybráno 100% cílové částky. 

Co je magie?
„Magie je moudrost, věda a umění vědomě používat neviditelné síly, totiž duchovní síly, a s nimi vytvářet viditelné výsledky. Síla vůle, láska, představivost, mentální proměna v mentální alchymii

je magií. Všichni tyto síly máme, jen je potřebujeme rozvinout. Mágem, Čarodějem či Čarodějkou je člověk, který ví, jak schopnosti rozvinout, jak mu (nebo jí) mají sloužit vědomým a účinným způsobem.“

ISBN: 978-80-906901-0-3
Brožovaná, česky, 240 stran, 1. vydání, 2017
 
 
O AUTORCE
 
Inelia Benz je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi. Je autorkou mnoha úspěšných knih, textů, audio a video přednášek a lektorkou kurzů osobního rozvoje. Je zakladatelkou centra rozvoje šamanismu Shamanshack a platformy na podporu osobního rozvoje Walk with Me Now. Desetitisíce lidí po celém světě čtou její knihy a sledují ji na webu a sociálních sítích.
Vystudovala obor komunikace na univerzitě v Dublinu. Je maminka čtyř dětí a žije se svým partnerem, dvěma kočkami a psy v rezervaci indiánského kmene Makahů v Neah Bay ve státě Washington ve Spojených státech amerických.
 
Její práci můžete sledovat na stránkách:
www.inelia.com 
www.ascension101.com 
www.walkwithmenow.com
 

Mým cílem, mým nejdůležitějším záměrem je, abyste se stali sami sebou, svobodnými a nezávislými bytostmi. Abyste uspěli v životě, ať už chcete dělat, mít nebo být čímkoliv.

– Inelia Benz

 
RECENZE
 
„Tato kniha léčí. Léčí kolektivní i individuální paměť. Mnoho z nás si pamatuje, vědomě či podvědomě, násilí systému, lynčování davem, ohnivé hranice pro „kacíře“, odsuzování odlišností, trestání za projevy mimořádných darů a schopností, potlačování touhy po svobodě, znemožnění jedinečné tvořivosti, otroctví ducha, vyprázdněnou spiritualitu, ušlechtilá slova a jim odporující činy i krutost držitelů moci a jejich „jediné pravdy“. Jako bychom se probouzeli ze špatného snu a protahovali křídla.“
 
Terezie Dubinová, PhD., spisovatelka a hebraistka
 

„Nádherná knížka. I když mi víceméně potvrdila to, co cítím už pár let, přesto mi dala něco nového. Je psána takovým způsobem, že první dvě třetiny jsem louskla na jeden zátah . Budu doporučovat dál.“
 
Monika Synková, čtenářka 
 
 
„Konečně kniha, která pojednává o ezoterice normálním, věcným způsobem :-)Doporučuji!“
 
Alena Olšanová, terapeutka a čtenářka