Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

ROZHOVOR S ANDĚLEM

Neohodnoceno
360 Kč
Skladem (1 ks)
Fascinující rozhovor se dvěma z nejznámějších andělských bytostí, Gabrielem a Michaelem, odhaluje skutečnou úlohu andělů a přináší odpověď na mnoho otázek: Jaké je to být andělem? Pomáhají andělé všem bez rozdílu? Mohou se inkarnovat jako lidské bytosti? Existuje Bůh? Pracují andělé pro církev? Jak, kdy a proč jsme se oddělili od Jednoty?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Existuje mnoho představ a nedorozumění ohledně toho, kdo nebo co jsou andělé a jaká je jejich úloha na Zemi. Většina náboženství roli a úkol andělů zkreslila, aby posílila svoji moc nad lidmi. Kniha Rozhovor s andělem uvádí naše představy i náboženskou interpretaci na pravou míru a otevírá nové obzory a možnosti vnímání. Knihu obohatili svou předmluvou Pjér la Šé'z, psychoterapeut a hudebník spolupracující s Jaroslavem Duškem a Pavla Hovorková svými jemnými ilustracemi.
 
 
O AUTORCE
 
Inelia Benz je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi. Je autorkou mnoha  úspěšných knih, textů, audio a video přednášek a lektorkou kurzů osobního rozvoje. Je zakladatelkou centra rozvoje šamanismu Shamanshack a platformy na podporu osobního rozvoje Walk with Me Now. Desetitisíce lidí po celém světě čtou její knihy a sledují ji na
webu a sociálních sítích. V ČR vyšla její kniha JSI ČARODĚJ/KA? Vystudovala obor komunikace na univerzitě v Dublinu. Je maminka čtyř dětí a žije se svým snoubencem, dvěma kočkami a psy v rezervaci indiánského kmene Makahů v Neah Bay ve státě Washington ve Spojených státech amerických.
 
Její práci můžete sledovat na stránkách:
www.inelia.com 
www.ascension101.com 
www.walkwithmenow.com
 

Mým cílem, mým nejdůležitějším záměrem je, abyste se stali sami sebou, svobodnými a nezávislými bytostmi. Abyste uspěli v životě, ať už chcete dělat, mít nebo být čímkoliv.

– Inelia Benz


RECENZE

Tato kniha je velmi osvěžující naprostou absencí zatuchlého moralismu a sentimentálních litanií. Je to
partnerský rozhovor velmi bdělé duše s vlastní podstatou a světem, v němž existuje.
Zvolená románová forma je přesně tím, co bylo ještě třeba, aby autorčino sdělení mohlo zasahovat
naše bytosti naprosto celistvě. Všichni přece milujeme příběhy a snění – a pokud je toto snění bdělé a
příběhy snové, můžeme se s úžasem účastnit naprosto funkčního propojení protikladů. Přeji čtenáři
tak silné prozření a inspiraci, které jsem zažíval při tomhle úžasném setkání.

Pjér la Šé'z

Andělé – bytosti, které po staletí přináší úlevu duši i probouzí pochybnosti rozumu. Inelia Benz –
bytost, která je na Zemi v lidském těle poprvé, s humorem, vhledem i nadhledem komentuje naše
staré vzorce a programy a nabízí způsob, jak se z nich vymanit. V knize “Rozhovor s andělem” se
Inelia potkává s anděly a mluví s nimi o jejich podstatě, úkolech a poslání, o lidské duši, o evoluci, o
čase a dalších tématech. S vtipem, srozumitelně a s osobním prožitkem předává fascinující pohledy
rozšiřující naše naučené pohledy a názory. Kniha vám rozhodně otevře nové obzory a možnosti
vnímání!

Terezie Dubinová, PhD., spisovatelka, hebraistka, lektorka

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala, že jste se rozhodly pro českou čtenářskou obec zpřístupnit knihy Inelie Benz. Včera jsem dočetla Rozhovor s andělem a jsem vděčná, že jsem se k této podnětné knize dostala (teď ji čte můj manžel...). Běžně to nedělám, abych psala komentáře, poděkování nebo kontaktovala nakladatele, ale v tomto případě mi to prostě nedalo. Takže Vám ještě jednou ze srdce děkuji a přeji všechno dobré v další práci.

Michaela Drahovzalová, čtenářka