Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Mlhy Avalonu

Novinka
Neohodnoceno
900 Kč
Skladem (5 ks)

Zřídlo magické, Tep matky Země, Odkaz předků, Do hlubin, Tajemné chvění, Kouzlo okamžiku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poselství vůně:

"Tam, v širé pláni, stojí kopec kopců, a svou pevností nám ukazuje směr, jenž sytí naše odhodlání" 

Na tom kopci nalézá se starobylá věž, v jejíchž útrobách, v rovnováze, dlí světlo i stín... Je tam průchod, jenž skrytý je mnohým očím, avšak je-li tvé vědění již ryzí, zbavené okovů mlžných... tak pak to, co nalezneš za onou branou, tě prostoupí a naplní slávou tvého předurčení... Skutečná moc lásky není něco, co lze vydobýt, je to něco, co jen v srdci očištěném lze objevit... a ten, kdo v ctnostné milosti ku bližnímu i předkům po zemi kráčí, vždy jest nadějí pro tento svět… 

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5ml. 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue.

Základní vonné tóny parfému: Nard jatamansi kořeny, 7mi letá Šedá Ambra z Irska, Jantar baltský absolue, Mošusová semena, Magnólie květy i listy, Ylang-Ylang complete, Růže damašská enfleuráž, Citrón žlutý kůra, Kadidlo bílé z Ománu, Pelyněk absolue, Růžový lotos enfleuráž.

Charakter vůně: Výrazné pižmovité a kořeněné aroma, s jemným lotosovým srdcem v pozadí. 

Tento parfém obsahuje 3 exkluzivní vonné tóny, ať u se jedná o Růžovou či Lotosovou enfleuráž, jež jsou obě velmi těžce sehnatelné. Tak skutečným pokladem této vůně je pravá Bílá Ambra. Pravá nebo také bílá či šedá ambra (ambergris) je pevná, voskovitá substance, která vzniká v trávicím traktu vorvaně. A až v okamžiku jeho přirozené smrti, kdy klesne jeho tělo na dno oceánu a buď zetlí nebo ho pomalu snědí dravé ryby či žraloci. Tak se ambra vydá na svou cestu, díky své lehkosti a působení oceánských proudů, je po čase vyplavena na plážích různě po světě. Jedním z míst kde se hojně objevuje jsou větrem ošlehané pláže Irska, kde "hledači ambry" tyto vzácné kousky hledají a následně prodávají. Čerstvá ambra živočišného původu nepříjemně zapáchá, ale jak stárne, změní se její aroma na příjemné a zemité, balsamicky sladké, sametové s animálními tóny a samozřejmě s dotekem slaných mořských tónů. Je tedy pro své aromatické, afrodiziakální a léčivé vlastnosti vysoce ceněna, zde platí čím starší tím lepší. Jelikož je proces získání pravé ambry velmi zdlouhavý, tak v komerční parfumerii kde se ambra hojně používá, je většinou nahrazena syntetickými materiály. V tomto našem parfému máte tedy jedinečnou příležitost okusit vůni opravdu přírodní ambry.  

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

Upozornění: U tohoto parfému neplatí omezení na množství jež si objednáte, ale je nutné počítat s dodáním 7-14 dní neb se lahvičky malují a vůně tvoří až po objednání ze strany zákazníka. Je tedy vytvořen přímo Vám na míru.