Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Síla Rodu

Neohodnoceno
800 Kč
Skladem (5 ks)

Požehnání předků, Bratrství, Moudrost mužství, Přirozenost, Navázení spojení, Přijetí síly

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poselství vůně:

"Jsi tím jenž přišel v síle zrozený, nikdy se neohlížíc neboť tvé srdce žhne jasným plamenem uchopení"

Tak jako zdatný strom co stojí pevně na vysokém kopci, spoután svými kořeny a dlí v síle své jedinečnosti...je si vědom své moci nad krajinou jíž chrání světlem i stínem své vnitřní moudrosti...vnímá své předky a je tak poctěn jejich požehnáním...v čase kdy pouto pravého bratrství jest volbou jeho přirozenosti a rodným právem když kráčí zde po matce zemi...tehdy dochází ke spojení s velkým duchem poznání a naplnění své cesty...

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5 ml. 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue. 

Základní vonné tóny parfému: Tymián thymol, Nard jatamansi kořeny, Labdanum absolue premium, Celer semena, Vetiver royal super premium wild, Černý rybíz pupeny absolue, Šeřík CO2, Růže de Mai premium, Kmín semena, Mošusová semena absolue, Šafrán oleoresin superior, Fialka květ enfleuráž.  

Charakter vůně: Jemné květinové podtóny, přecházející do orientálních kořeněných tónů se srdcem v Šafránu.  

Charakter tohoto parfému je jemně zemitý a kořenitý, vonné tóny jsou v tomto případě vrstvené velmi specifickým způsobem, což ve výsledku této vůni dodává zajímavý podtext proměnlivosti v čase. Použil jsem unikátní více než 10 let vyzrálý tón Vetiveru, jenž úžasným způsobem reflektuje účel parfému a dává nám pocítit spojení s liniemi předků. Stejně tak další užité absolue a enfleuráže jsou velkým přínosem, avšak rád bych vyzdvihl ještě jeden tón a to Šafránový oleoresin, který je skoro nemožné díky vzácnosti tohoto koření dnes sehnat. Tento náš jsem získal od jedné rodiny přímo z Íránu, která se pěstováním Šafránu zabývá již mnoho generací, což je na koncovém produktu jež z jejich malé parfemářské dílny pochází dokonale znát, je nám ctí, že tento odkaz nyní skrze náš parfém předáváme dál. Tón šafránu je materiál s velkou bohatostí a intenzitou, vyzařující ohromné teplo, nádherné kožené tóny, slanou slanost i přes jeho lehkou sladkost. Pro svou unikátnost je ideálním základním tónem pro parfémy nesoucí nádech orientu. 

Oproti parfému Mystérium Růže, který nese velmi ženský charakter, je tento parfém vhodný spíše pro muže. Nicméně, toto není vůbec podmínkou pro jeho používání, takže pokud si Vás prostě zavolá, tak určitě Vám má co předati :) 

Alchymický parfém je úplně speciální druh vůně, který si od nás můžete pořídit. Tento je druhým parfémem z naší dílny, kdy je vytvořen novým vylepšeným postupem než předešlé parfémy, tak aby nemusel zrát před dodáním klientovi, ale zraje už společně s danou osobou. V budoucnu se budu zaměřovat na tvorbu parfémů touto technikou, ale občas vytvoříme i zrací parfémy jako dříve. 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém. 

Upozornění: U tohoto parfému neplatí omezení na množství jež si objednáte, ale je nutné počítat s dodáním 7-14 dní neb se lahvičky malují a vůně tvoří až po objednání ze strany zákazníka. Je tedy vytvořen přímo Vám na míru.