Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Kořeny

Neohodnoceno
800 Kč
Skladem (5 ks)

Znovuspojení, Tep Země, Nádech a Výdech, Vyvážení Se, Průlom v Poznání, Tradice Předků, Cítit Matku Zemi

Ta, jež Promlouvá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Synu či Dcero má, kráčíš už věky touto živoucí krajinou, místem tvého rozpomínání se, hledajíc své kořeny. V iluzi oddělení však nevnímáš ono starobylé spojení. A tak přicházíme nyní ku tobě v naději, že pocítíš a pochopíš. Že nalezneš v nádechu i výdechu to neviděné propojení. Vnímej dech Matky Země, zde jsme všichni jejími dětmi, jsme si rovni bez rozdílu. A tak, jako potřebujeme my ji, tak i ona touží po znovuspojení s námi. Slyš její tep a oddej se jí zpět do náručí, z níž probuzen jsi byl v tento posvátný háj lidství. Uzři v sobě tradice, jež ti s laskavostí vždy byly předávány a nalezni tak cestu vyvážení. Teď, v čase průlomu, přicházíme a své dary poznání ti přinášíme.

"My jsme Kořeny"

Poselství vůně:

"Dotkni se hloubky, jež v každém se ukrývá, poznej to neviděné, propoj se plně a slyš volání srdce, jež milostí ticha jen promlouvá"

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5ml. 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue.

Základní vonné tóny parfému: Lišejník absolue, Kakao absolue, Cedrový mech absolue, Cypřiš kořeny, Puškvorec, Lotos bílý absolue, Šeřík květ enfleuráž, Vetiver bourbon, Mimóza dealbata, Mandarinka zelená kůra, Tabák květ absolue, Kosatec absolue.  

Charakter vůně: Opojné mechové aroma s jemnými tóny květin, přecházející do hlubokého srdce kořenů a dřevin.

Alchymický parfém je úplně speciální druh vůně, který si od nás můžete pořídit a vzniknou vždy pouze 2 maximálně 3 za rok. Do této doby vznikly pouze dva druhy a byli vždy během pár dnů rozebrány. Je to tím, že parfému se vytvoří vždy pouze 200ml a tím pádem ho je k prodeji pouze 20ks. Parfém vždy zraje dle potřeby a synergie tónů 3-4 měsíce od namíchání a až poté je uvolněn k prodeji. Tento je navíc prvním, který je již plně uchopen skrze tvorbu AlchymiQ. Možná i proto nese symbolické jméno "Kořeny". Parfém byl namíchán o letním slunovratu 2021 a zrál přesně do dne podzimní rovnodennosti 2021. Pokud tedy chcete mít od nás tento skvost, tak z pořízením určitě neváhejte, tato možnost se už nebude opakovat, neboť vůně ani energie již nebudou nikdy stejné. 

Původní verze z roku 2021 je již vyprodaná, aktuálně je k dispozici 20ks v balení 5ml, které zráli 6 měsíců v průběhu roku 2022. 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

Upozornění: U tohoto parfému neplatí omezení na množství jež si objednáte, ale je nutné počítat s dodáním 7-14 dní neb se lahvičky malují a vůně tvoří až po objednání ze strany zákazníka. Je tedy vytvořen přímo Vám na míru.