Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce a pochopení. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Srdce Zdroje Lásky

Novinka Tip
Neohodnoceno
1 700 Kč
Skladem (3 ks)
Druh lahvičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Propojení se více se svým duchem, svým vnitřním zdrojem lásky. Hluboké očištění a zároveň vyživující naplnění. Proměna skrze integraci a poznání. Navazuje také bližší spojení s bytostmi ohně a elementály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přicházím náhle, se silou velké proměny, naše setkání vždy jest v rovině obměny...plápolám, hořím a žhnu...bořím, nořím se a tvořím...mou výživou je touha po změně, na vlně transformační mé plameny žhnou novou inspirací...až v okamžení plného tvého zastavení, můžeš přijmout co bylo, je i není...a tam, v tvém vnitřním chrámu zdroje lásky, okusit tak znovu vášeň ducha co zde pramení...ať už chceš či ne, setkání se mnou vždy přinese ti poznání...

Poselství Srdce Zdroje Lásky: "Jsem horkem, co přichází za letních nocí...jsem teplem, které dává toliko potřebné ohřátí...jsem ale i žárem, jenž přetaví vše již nesloužící...však jsem i světlem, jež prozáří ta nejtemnější zákoutí...mohu však být i destrukcí, která to nefunkční na popel promění...avšak pokud tvé srdce je ryzí, tak můj dech vždy tě odmění..."

Složení esencí: Zázvor kořen, Růže de Mai enfleuráž, Citron žlutý kůra, Levandule sevilská, Včelník moldavský, Pelyněk roční, Genet enfleuráž, Kakao absolue, Narcis okolíkatý enfleuráž, Pomeranč krvavý kůra, Jasmín sambac absolue.

Element: Aktivně pracuje s elementem Ohně.

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá krystal Citrínu - esence je s ním vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země.