Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Santini Immortalis

Tip
Neohodnoceno
550 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento unikátní dlouhozrající parfém byl vytvořen jako pocta geniálnímu Českému architektu Janu Blažeji Santinimu-Aichelovi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poselství vůně: "Uchopení živoucí proměnlivosti vyjádřené skrze nikdy nekončící hru světla a tmy"

Popis: Parfém jsme vytvořili ve spolupráci s Kutnohorskou farností v Sedlci, kdy jsme byli požádáni o vytvoření parfému k 300 let výročí od úmrtí tohoto našeho významného architekta, který do svých staveb využíval prvky posvátné geometrie. Jelikož jeho dílo velmi obdivujeme, byli jsme poctěni a parfém rádi sestavili. Charakter vůně je lehce dřevitý s květinovými výraznými tóny růže a lotosu, podtržen bylinkami a kadidlovou pryskyřicí. Snadno tak člověka okouzlí avšak nese v sobě i známky spirituálního přesahu a zamyšlení se v tichosti. 

Složení: Jojobový olej a směs esenciálních olejů.

Základní vonné tóny parfému:  Citron žlutý, Rozmarýn vysokohorský, Růže damašská absolue, Santalové dřevo, Pačuli listy, Kadidlo z Ománu a Růžový Lotos absolue.

Charakter vůně: Jemná bylinková až lehce pryskyřičná vůně, přecházející do květinového srdce.

Balení: Ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem, rozkládací kartička s popisem a lněný pytlík.

Objem: 5ml.

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.

Upozornění: Aktuálně bylo vytvořeno pouze 30ks tohoto parfému. S dodáním prosím počítejte 5-7 dní od objednání, neb lahvičky se malují až po vytvoření objednávky přímo Vám na míru. 

Další unikátní parfémy z naší dílny naleznete na našem druhém eshopu AlchymiQ.