Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Brána života - esence

1 hodnocení
1 000 Kč
Skladem (3 ks)
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Být v hlubinách srdce, návrat domů, přerod sebe sama, zdroj života, vnitřní ticho a klid, brána zrození, otevření se bezpodmínečné lásce na všech úrovních, propojení s esencí živoucího bytí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hleďme na vesmírnou oblohu, to zpívají hvězdy v našem srdci a hvězdná oblaka jsou jen odrazem našeho věčného nitra. Pohleďme vzhůru na hluboký vesmír a spočiňme tak v nekonečných hlubinách svého pulsujícího srdce.

Vy, pátrající ve věčnosti! Vy, hledající nekonečno! Nechejte zhroutit své poslední ušlechtilé touhy samy do sebe, nechte je stáhnout se zpět, dovolte zaniknout svým lidským představám o boží  lásce. A člověk, stojíc, na vlastních nohou, navrací se k sobě domů zpět.

Pramen věčné přítomnosti, bez začátku a bez konce.
Nebe na zemi za časem i prostorem.
Vesmírná děloha, zdroj všeho života.
Znovu nalezená tajná brána.
Jádro božské síly, lásky a moudrosti.
Pulsující vibrace i rovnovážný klid.

Esence je též velmi vhodná pro nastávající maminky, především v období od začátku 9 měsíce těhotenství do konce šestinedělí. Maminku připraví na její "zasvěcení" se skrze porod v ženu a též jí pomůže stát se onou pomyslnou "Bránou Života".

Součástí této esence je kartička s obrázkem Brány života, se kterým můžete dále pracovat. Texty a obrázky inspirované touto esencí napsala a nakreslila Věra Kočka.

Složení esencí: Eriocephalus africanus, Růže absolue, Sporýš aloiska, Heřmánek tansy, Levandule vysokohorská, Geránie bourbon

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením. 

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.