Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Klášterní Zahrada

Neohodnoceno
800 Kč
Skladem (>5 ks)

Spočinutí, Pokora, Rozjímání, Klid, Odevzdání, Ponoření se

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určitě každý dobře zná a pamatuje si místa, která Vás ovlivnila či Vám utkvěla v paměti. Také jedno takové máme, to naše se nachází v srdci města Českého Krumlova. Většinou se tam každý rok alespoň jednou vracíme, abychom si dovolili pocítit blahodárnou péči a energii toho místa. Když se tam ráno v létě probudím, tak z klášterních zahrad ku mě zavanou vůně bylinek a květin, jež tam jsou s velkou láskou pěstovány a šlechtěny. A tato čarokrásná směs vůní mi vnukla onen nápad na zhmotnění tohoto parfému, tedy i Vy nyní můžete toto kouzlo pocítit na vlastní smysly a přenést se tak společně s námi do srdce Klášterní zahrady... 

Poselství vůně:

"Hledáš a přesto nenacházíš, chápeš a přesto nerozumíš, sníš a přesto bdíš. Avšak, je to vůbec potřeba? Není, protože když se skutečně ponoříš, tak objevíš, že ty sám jsi už Vším" 

Parfém nás díky svým vonným tónům vede pokorně ku ztišení, spočinutí a rozjímání. Do onoho tichého místa, stále živoucího v každé z klášterních zahrad, jež mohou pro ty jenž následují ono volání, přinést do bytí kapku ráje...   

Balení: ručně malovaná lahvička na míru s roll-on uzávěrem. Objem je 5 ml. 

Složení: jojobový olej a směs vzácných přírodních esencí či absolue. 

Základní vonné tóny parfému Klášterní zahrada: Řebříček bylina, Yzop lékařský bylina, Majoránka bylina, Bazalka posvátná květy, Myrta citrónová listy, Levandule absolue superior, Geránium růžové listy, Rozmarýn superior bylina, Kadidlo posvátné černé a bílé, Med absolue, Královská Francouzská Růže de Mai extrahovaná CO2 + nově ve verzi pro rok 2024 přidána Fialka květ enfleuráž. 

Zajímavostí u této vůně je, že obsahuje 2 speciální složky, které v žádné jiné vůni od nás nenajdete. Jednou je Rozmarýn superior, ten pochází ze skutečného kláštera v Itálii a to konkrétně z Toskánska, kde si ho mniši sami pěstují a následně pak destilují. A druhou je Růže de Mai, která pochází z malé farmy v Jižní Francii, kdy tam za rok vyprodukují opravdu malé množství tohoto vzácného druhu růže ve vůni. Oba tyto skvosty pak určují zásadně charakter tohoto parfému.  

Alchymický parfém je úplně speciální druh vůně, který si od nás můžete pořídit a vzniknou vždy pouze 2 maximálně 3 za rok. Do této doby vznikly pouze dva druhy a byly vždy během pár dnů rozebrány. Je to tím, že parfému se vytvoří vždy pouze 200ml a tím pádem ho je k prodeji pouze 20 nebo 40ks, dle prodávaného balení. Parfém vždy zraje dle potřeby a synergie tónů 3-6 měsíců od namíchání a až poté je uvolněn k prodeji. Tento je již třetím, který je plně uchopen skrze tvorbu AlchymiQ. Parfém byl namíchán o letošní jarní rovnodennosti a zrál přesně do dne 28.8.2022. Pokud tedy chcete mít od nás tento skvost, tak z pořízením určitě neváhejte, tato možnost se už nebude opakovat, neboť vůně ani energie již nebudou nikdy stejné. 

 Aktuálně je dostupná verze pro rok 2024, která obsahuje navíc velmi vzácnou vůni z Fialky květu enfleuráže. Jenž tomuto parfému dodává více podmanivý nádech a další rozměr ku zkoumání. 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.