Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Světlonoš

Novinka Tip
Neohodnoceno
2 500 Kč
Skladem (5 ks)
Druh lahvičky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Brána k sjednocení, Zážeh světla, Prvotní jiskra, Planoucí mistrovství, Úplnost odevzdání se, Nastolení rovnováhy, Světlo a Tma jedním jsou, Sestoupení do hmoty, Vrcholné očištění, Konečné přijetí stínů, Pád iluzí, Úroveň vyššího zasvěcení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Člověče, slyš má slova: Jsem majákem věčnosti, který ozařuje tvou cestu k úplnosti v projeveném bytí. Jsem počátkem i koncem tvého hledání. Zažehnul jsem v tobě při zrození touhu po hlubokém poznání se. Vždy jsem ti kráčel po boku, neviděn, nespatřen a přesto stále s tebou. Nesouc pochodeň prvotní lásky, která vždy v každičkém okamžiku ti září na cestu. Jsem tím nejvyšším mistrem světla, a tak jako ty JSI mnou, tak já JSEM tebou. To já jsem tou planoucí jiskrou velkého odhalení a konečným bodem přijetí se. "Já JSEM" Světlonošem.

Poselství vůně Světlonoš: "Jsem zrcadlem světů a branou tvého mistrovství ve hmotě, avšak se mnou už nejsi člověkem. Jsi naplněním svého poslání zde na zemi. Jsi Světlonošem."

Složení esencí: Elemi pryskyřice, Kewra květ enfleuráž, Cypřiš bílý dřevo, Pepř zelený plody, Šeřík květ CO2, Kadidlo posvátné pryskyřice, Jedle balzámová absolue, Grep bílý kůra, Lotos bílý absolue, Andělika lékařská kořen, Kambodžský Oud 6ti letý.

Tato esence "Světlonoš" obsahuje mnoho unikátních vonných komponentů, které je velmi náročné v dnešní době sehnat. Ať už se jedná o úžasný Cypřiš bílý dřevo, který je zcela jiný než jakýkoliv jiný druh Cypřiše nebo třeba Jedli balzámovou absolue, jež voní jako ten nejsladší med ponořený v jehličí. Nebo, naprosto šokující vůní Kewry enfleuráže, která voní jako jako zvláštní čerstvě nastrouhaný druh křenu. Tyto 3 tóny v této vůni jsou extrémně těžce sehnatelné a pokud se vyprodají, tak na další várku se může čekat třeba i celý rok. Jsou to Lotos bílý absolue, který v čisté přírodní podobě je velmi ceněný mezi parfemáři a tím pádem, když se objeví, tak též velmi rychle rozebraný. Jeho čistá vůně je velmi opojná a smyslná. Další perlou této vůně je Šeřík CO2, který je právem nazýván králem vonných tónů, protože vůně této květiny je tak bohatá na buket vůní, že je zhmotněním rajské melodie. Navíc tato vůně je výjimečná i tím, že nelze destilovat ani udělat jako absolue - veškeré pokusy v minulosti selhaly. Dá se sehnat pouze jako CO2 nebo enfleuráž, což ještě více podtrhuje její mimořádnost. A na závěr, tím hlavním pokladem, který tato kompozice obsahuje, je pravý Kambodžský Oud, nazrálý 6 let po destilaci. Specifikem Oudu je to, že se získává ze dřeva stromu Aquilaria crassna, který však éterický olej neprodukuje sám o sobě. Strom totiž musí být napaden cizopasnou houbou a díky tomu, že se brání, začne produkovat tyto extra vzácné vonné látky. Vůně oudů jsou velmi různorodé a hodně záleží na stáří esence, která s věkem zraje jako víno. Běžně dostupné jsou 2-3 leté varianty. Mezi skvosty lze pak objevit i 6 a 8 mi leté Oudy. Tento Kambodžský druh použitý v této směsi má velice širokou paletu tónů, která je navíc vrstvená dle toho, jak se na kůži odpařuje. Tedy do slov se tento požitek nedá vůbec přenést. Celkový charakter této vonné harmonie, vyjádřené do kompozice Světlonoše, se nedá uchopit ani popsat. To lze jen zažít a kochat se tou nádherou skrze vlastní smysly. Zde plně platí "Nepředstavitelné si zkrátka nelze Představit". Díky všem těmto složkám bude tato vůně velmi limitovaná a pokud ji uvolníme určitě neváhejte s jejím pořízením, neboť nikdy nevíme, kdy opět ji budeme moci vytvořit.  

Doporučení: Před prací s touto exkluzivní vůní je dobré mít uchopenou již vůni Černá Madona nebo Osvobození. Tyto 2 vůně v sobě nesou kódy a informace potřebné pro plné uchopení a realizaci potenciálu vůně Světlonoše.

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá polodrahokam Herkimer křišťál - esence je s ním vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhledem k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám, tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země.