Vážení zákazníci, od 28.9 do 10.10.2022 budeme na dovolené. Poslední objednávky, které ještě odešleme před dovolenou tedy přijímáme v pondělí 26.9, s tím, že poslední den pro odeslání je úterý 27.9. Budeme samozřejmě odesílat pouze buď uhrazené objednávky nebo ty na dobírku. Jinak po celou dobu naší nepřítomnosti, lze samozřejmě objednávat, ale odesílat budeme vše až po návratu, tedy od 11.10.2022. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Natanael - parfém

Tip
Neohodnoceno
495 Kč
Skladem (>5 ks)
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Duchovní dary, Vize, Víra, Realizace Boží vůle, POŽEHNÁNÍ, Pravda, Odevzdání se vyššímu vedení, Odložení duchovního strachu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umožňuje nám zprostředkování nebeských vizí, vůně samotná je přirozeně hluboce povznášející. Pomáhá zpracovat a uchopit strach ze skutečné duchovnosti. Přináší nám integraci spirituality do každodenního života. Lze lépe vnímat neoddělenost nebe a země, projevení jednoty ve hmotném bytí a prožívání boží přítomnosti. Vnáší nám do bytí jasnost, porozumění a svěžest nové země, do níž nás v jemnosti provází.

Složení: jojobový olej a směs esenciálních olejů.

Vůně: Guajakové dřevo, Koriandr semena, Orchidej absolue, Elemi pryskyřice, Santalové dřevo, Růže absolue, Mandarinka červená kůra, Pelyněk bílý květ, Lilie zlatá absolue. 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.