Vážení zákazníci, vzhledem ke každoroční situaci s dopravními společnostmi v ČR, doporučujeme objednávat na Vánoce co nejdříve, dodání jim může trvat déle než obvykle. Zároveň Vás žádáme o trpělivost s odesláním balíčků, snažíme se jich odesílat denně co nejvíce, ale může to nyní trvat i 3-4 pracovní dny, než se na Vás dostane řada. Děkujeme za podporu naší práce a pochopení. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Natanael - parfém

Tip
Neohodnoceno
495 Kč
Skladem (>5 ks)
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivně pracuje s těmito tématy: Duchovní dary, Vize, Víra, Realizace Boží vůle, POŽEHNÁNÍ, Pravda, Odevzdání se vyššímu vedení, Odložení duchovního strachu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umožňuje nám zprostředkování nebeských vizí, vůně samotná je přirozeně hluboce povznášející. Pomáhá zpracovat a uchopit strach ze skutečné duchovnosti. Přináší nám integraci spirituality do každodenního života. Lze lépe vnímat neoddělenost nebe a země, projevení jednoty ve hmotném bytí a prožívání boží přítomnosti. Vnáší nám do bytí jasnost, porozumění a svěžest nové země, do níž nás v jemnosti provází.

Složení: jojobový olej a směs esenciálních olejů.

Vůně: Guajakové dřevo, Koriandr semena, Orchidej absolue, Elemi pryskyřice, Santalové dřevo, Růže absolue, Mandarinka červená kůra, Pelyněk bílý květ, Lilie zlatá absolue. 

Použití: Kdekoliv na těle, především pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Používáme hlavně jako přírodní parfém.