Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu...Pro zákazníky ze SR doporučujeme platbu kartou, je to jednodušší pro Vás i pro nás, děkujeme...

Osobní esence na míru

Novinka Tip
Neohodnoceno
1 800 Kč 2 500 Kč 3 300 Kč 4 400 Kč od 1 800 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Osobní esence
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Osobní esence je vůně, která Vám aktuálně může přinést zásadní posun na Vaší cestě. Vždy přímo reflektuje to, co je pro Váš vývoj v daném čase nejefektivnější.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vůně lze aktuálně udělat ve 4 možných variantách, kdy každá varianta lze vytvořit dle daného počtu tónů. Esence vždy odráží melodii Vaší jedinečnosti. Daný počet vonných tónů pak jen určuje, jak velkého rozmezí posunu skrze ní lze dosáhnout. Jednodušeji řečeno, čím více tónů, tím hlouběji do své zdrojové podstaty pronikáte. 

Pro větší představu jak to funguje. Vše projevené v našem univerzu má určitou vibraci, určitý tón, odpovídající zdrojové sekvenci od stvořitele. Jak se naše duše skrze zkušenosti vyvíjí, tak se mění i komplexnost jednotlivých tónů, což ústí v mnohem složitější melodii, kterou je schopna vyjádřit do projevené reality. Má více darů, talentů či schopností vnímání. Toto je u každého z nás zcela individuální, neboť i naše cesta duše je naprosto unikátní a jedinečná. A osobní esence je něco jako klíč, který otevírá bránu k novým úrovním našeho vědomí. 

Aktuálně dostupné varianty pro osobní esence jsou:

Rubínová verze - 11 až 22 tónů + surový drahokam Rubín

Smaragdová verze - 23 až 33 tónů + surový drahokam Smaragd

Safírová verze - 34 až 44 tónů + surový drahokam Safír + poselství přímo pro Vás

Diamantová verze - 45 až 55 tónů + surový drahokam Diamant + poselství přímo pro Vás

Každou tuto vůni dodáváme vždy v naprosto originální verzi lahvičky jejíž malba je určena přímo pro Vás na míru. Lahvičky na fotografiích v galerii, pak již měli klienti před Vámi, fotografie jsou tedy pouze ilustrační.  

Pokud si tuto esenci objednáte tak do poznámky v objednávce potřebujeme uvést celé jméno toho pro koho je esence určena a zároveň i jeho datum narození. Chcete-li nám k tomu ještě uvést cokoliv dalšího, tak to už je pouze na Vás.

Podmínky dodání: Je nutné zaplatit celou platbu předem ať už platbou kartou nebo převodem, nedodáváme nikdy na dobírku(eshop Vám to ani neumožní). Jakmile platba přijde, tak poté Vás evidujeme na seznam čekatelů. Kdy s dodáním počítejte určitě 4-6 týdnů. Je to z toho důvodu, že je velký počet zájemců již před Vámi a veškeré objednávky na tyto vůně vyřizujeme dle pořadníku na seznamu. 

Objem osobní esence: 7ml

Krystal: Každá esence obsahuje zároveň i surový krystal drahokamu dle výběru varianty

Použití: K esenci vždy obdržíte podrobný návod jak s ní pracovat. Nikdy prosím neotvírejte tuto vůni ihned jak ji obdržíte, nejdříve si pečlivě nastudujte přiložený návod, z něho pochopíte proč je důležité s otevřením počkat.  

Upozornění: Vždy umožníme objednání pouze několik málo kusů a jakmile bude kapacita vyčerpána, tak zveřejníme STOP stav, je to z toho důvodu, že vytvoření osobních esencí je pro nás časově nejvíce náročné.

Aktuální stav: STOP STAV! Dalších 10ks osobních vůní uvolníme začátkem prosince s dodáním v druhé polovině ledna. Pokud i přesto již nyní cítíte její volání, a jste ochotni déle čekat, ale mít ji předplacenou, tak nás kontaktujte. Děkujeme.