Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Sada Drahokamových olejů

Novinka
Neohodnoceno
2 121 Kč
Skladem (3 ks)

Kompletní sada všech Drahokamových olejů za zvýhodněnou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drahokamové tělové oleje napomáhají projasnění konkrétních energetických center, která jsou důležitá pro naše vnímání a dosažení rozšířeného vědomí.

Tyto oleje vám pomohou zvýšit vaše vibrace v konkrétním energetickým centru a toto energetické centrum podpořit a harmonizovat. vyladit. Každý olej pracuje s jinými tématy. Více informací se můžete přečíst v našem blogovém článku Draci a dračí esence.

Sada osahuje všech 9 Drahokamových olejů v balení 30ml.

Součástí této sady jsou karty s jednotlivými energetickými obrázky, se kterými můžete dále pracovat. Texty a obrázky inspirované těmito olejemi napsala a nakreslila Věra Kočka.

Použití: Na zápěstí, po stranách krku, oblast podbřišku a na křížovou kost nebo podle intuice. Lze namazat i kdekoliv na těle. Používáme především jako masážní či tělový olej.

Můžeme Vám dát také doporučení, jak tento olej používat systematicky a dlouhodobě k podpoře daného tématu.