Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Sada Drahokamových olejů

Neohodnoceno
2 121 Kč
Skladem (>5 ks)

Kompletní sada všech Drahokamových olejů za zvýhodněnou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drahokamové tělové oleje napomáhají projasnění konkrétních energetických center, která jsou důležitá pro naše vnímání a dosažení rozšířeného vědomí.

Tyto oleje vám pomohou zvýšit vaše vibrace v konkrétním energetickým centru a toto energetické centrum podpořit a harmonizovat. vyladit. Každý olej pracuje s jinými tématy. Více informací se můžete přečíst v našem blogovém článku Draci a dračí esence.

Sada osahuje všech 9 Drahokamových olejů v balení 30ml. Při zakoupení celé sady jsou jednotlivé oleje o 10% levnější než při koupi jednotlivě. 

Součástí této sady jsou karty s jednotlivými energetickými obrázky, se kterými můžete dále pracovat. Texty a obrázky inspirované těmito olejemi napsala a nakreslila Věra Kočka.

Použití: Na zápěstí, po stranách krku, oblast podbřišku a na křížovou kost nebo podle intuice. Lze namazat i kdekoliv na těle. Používáme především jako masážní či tělový olej.

Můžeme Vám dát také doporučení, jak tento olej používat systematicky a dlouhodobě k podpoře daného tématu.