Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Svíčka Matka Země - Hojnost

Tip
1 hodnocení
320 Kč
Skladem (>5 ks)

Nádherná, silná a velmi unikátní svíčka vedoucí nás pramenům Hojnosti. Stvořena z melodie nitek duše Matky Země a jejího čirého Požehnání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ Vede k propojení s lůnem Země. S lůnem světa. Splynutí se Zdrojem veškerého blahobytu na Zemi. Otevření se Nekončící spirále vyváženě prolínající ducha s hmotou. Příliv a odliv, přijímání a dávání, klid a pohyb. Vede nás k propojení s přirozenou Tvůrčí sílou veškerého Života a jejího Vědomého vyjádření.

♥ Otevření brány labyrintů Nekonečného dostatku a spojení s pra-základní (přesto opomíjenou) výživou podstaty Života.

♥ Sladění se s tekutou moudrostí Života, schopností vnímat její obestření ve Všem co Je a zření Božského světla v očích Všech bytostí. Transformace záporných i kladných hodnocení v čistou Lásku a ryzí Přijetí.

♥ Práce se svíčkou nás učí plynutí v jemné, tiché i dynamické síle, tvárné proměnlivosti, vnitřní i vnější pružnosti a schopnosti rozlišit, co je moudré v dané chvíli (ne)dělat. Učí nás proudit v nekonečně proudících spirálách cyklicky se opakujících dění a odhaluje tajemství Vědění o tom, která semínka našeho Života nesou frekvence růstu, plodnosti a požehnání a která jsou přítomná „jen“ pro daný okamžik – jako lekce.

♥ Podporuje naše napojení se na univerzální výživu a schopnost čerpat vzácné esence tvůrčích sil Života Matky Země pro naplnění veškerých vnitřních potenciálů.

♥ Spojení s našimi kořeny, pevností, stabilitou, odhodláním, schopností materializovat své sny a přitahovat blahobyt ve všech podobách. Poznání vlastního pozemského Poslání a schopnosti z těchto esencí tvořit své okamžiky na Zemi.

♥ Našim domovům přináší mír, hojnost, lásku, upevňuje vztahy. Nese nádhernou živou energii, rozvíjející v našem veškerém prožívání Božskou vyváženost. Finanční štědrost, svoboda a zdravě proudící tok přijímání a dávání.

♥ V našem těle harmonizuje životní energii, vitalitu, zjemňuje strnulost, napětí, strach, únavu a vede do uvědomění hlubších příčin těchto prožitků. Vytváří velmi silné léčivé a ochranné pole.

♥ Intenzivně podporuje proces uzemňování, propojení s Matkou Zemí, rodovou linií, předky. Její síla po spirálách času proudí do ozdravění kořenů, prožitků a veškerých příběhů našeho rodu a lidstva.

♥ Práce s ní vydatně podpoří při osvobozování se z bloků, traumat, omezení, která neseme od svých předků a (i nepozorovaně) ovlivňují náš život. Očišťuje energie nehojnosti a ukotvuje do Důvěry. Očišťuje energie

♥ Svíčku je vhodné zapálit při jakékoliv práci s tělem (masáže, lázeň, ženská bylinná napářka, prostřednictvím dechu, apod)., ale také při meditacích, modlitbách, osobních i větších, skupinových rituálech, nebo „jen tak“.

♥ Je úžasnou průvodkyní pro Ženské kruhy, terapeuty, podporuje práci s klíčovými tématy. Jemně a bezpečně vede do hloubky.

♥ Požehnání, které uvolňuje, můžete čerpat ve všech fázích svého těla i Měsíce.

♥ Na spirále Vaší osobní cesty Vás podpoří ve Vaši připravenosti přijímat požehnání Života.

Součástí svíčky je modlitba Matky Země.

 Výška svíčky: 27 cm.

Průměr svíčky: 5cm.

Svíčka je vyrobená ze 100% kvalitního parafínu.
Průměrná doba hoření je 50-70h.