Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Srdce Matky Země

Novinka
Neohodnoceno
1 150 Kč
Skladem (5 ks)

Aktivně pracuje s těmito tématy: Hlubší propojení sám se sebou, se svými kořeny, rodem a životem jako takovým. Buď v jednotě s esencí života se svou duší, bytostmi přírody a zemskými elementály.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato unikátní esence Vám pomáhá "vyladit" se na sebe, svou podstatu a svůj zdroj. Díky tomu Vám umožní se skrze své otevřené srdce spojit i se srdcem druhých lidí, s dušemi přírodních bytostí a především se samotným srdcem Matky Země. 

Může Vám také pomoci odhalit skryté talenty a dary spojené s Vašim úkolem na Zemi. Propojí Vás do hloubky s vašimi kořeny i předky a vnáší světlo a rovnováhu do vašeho rodu. Umožní Vám plně pocítit esenci života v lehkosti a radosti, skrze plné "ukotvení se" do vlastního těla.
 
Poselství Srdce Matky Země: "Jsme jedním bytím, Teď a Tady, v jediném okamžiku, v jednom srdci"
 

Složení esencí: Cypřiš francouzský, Cedr marocký, Vetiver bourbon, Benzoe Siam, Oman hroznatý, Bergamot kůra, Kosatec absolue.

Element: Aktivně pracuje s elementem Země

Minerál: Uvnitř lahvičky se skrývá kamínek Červený Jaspis - esence je s ním vibračně propojena. 

Náš Tip: Ke každé této unikátní alchymické esenci obdržíte v balíčku zároveň podrobný návod jak s ní přesně pracovat. Doporučujeme přečíst návod před samotným otevřením.

Použití: Určeno především k přivonění. Po naředění, dále pak na zápěstí, po stranách krku, na hruď nebo podle intuice. Můžeme použít i jako přírodní parfém, do aromalampy, do koupele a difuzéru. Lze z něho vytvořit i masážní olej, stačí když pár kapek přidáváme do olejového základu.

Upozornění: Díky ojedinělému složení, které je vzácné, uvolníme vždy pouze několik kusů k zakoupení. Jedná se tedy o limitovanou edici. Pokud je esence aktuálně vyprodaná, kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme kdy ji bude možné opět objednat. Zároveň vzhled k tomu, že ručně malované esence tvoříme až po objednání ze strany zákazníka, aby originální malba byla určena přímo Vám tak s dodáním je potřeba počítat odhadem 1-2 týdny. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Vaše Dary Země.