Vážení zákazníci, letos přijímáme objednávky pro vyřízení do vánoc nejpozději do 18.12, objednávky přijaté od 19.12 budeme vyřizovat všechny bez výjimek až od 3.1.2023! Věříme, že to chápete. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Alchymické esence Nové doby v Hradci Kralové

hradec
 
 
Srdečně Vás zveme na propojení se s magickým světem vůní a energií, jimiž Vás provede Ivan Truksa a Kateřina Uhmannová.
 

Náš svět je plný pozoruhodných vůní...! Každá rostlina skrývá ve svých kořenech, lodyhách, semenech i květech úžasné dary. Přijetím těchto darů můžeme vyladit a posílit naši životní rovnováhu po fyzické, psychické i spirituální stránce.

Udělejte si čas sami pro sebe a přijměte pozvání na cestu do tajemného, a stále tak málo probádaného světa těchto nádherných ,,darů Země". Budeme si společně povídat o vůních a jejich kompozicích, a budeme si také moci vyzkoušet jejich vliv na naši mysl a vědomí. Během večera vyzkoušíme mnoho vůní, které nejsou v naší běžné nabídce a toto je tedy jediná možnost jak se s nimi lze potkat!Ivan Truksa je mistr alchymista, který tvoří mimo jiné vonné kompozice esencí, jimž se na našem setkání budeme věnovat, pro které má jedinečný cit a vnímání. Už jen poslouchání jeho příběhů ze života alchymisty je velmi zajímavé, poutavé a řekla bych, že i léčivé.

V první části se s Ivanem vnoříme do hlubin alchymie esencí, které nesou určitá témata a díky nim se můžeme sami ponořit hlouběji do sebe a setkat se s vlastní magií a naladit se na alchymii svého života žití.

Kateřina Uhmannová pracuje se Zdrojovou energií, která v těle aktivuje proudění životodárné energie, harmonizuje tělo jak fyzické, tak energetické. Díky této aktivaci, se obnoví propojení tělesných energetických center a dochází i k "nastartování" a prosvětlení šišinky a světelných drah v těle. Děje se vše, tak jak dotyčný potřebuje.

Po dokončení seznamování s vůněmi se propojíme s aktivačními a harmonizačními dotyky, které Vám bude Katka jednotlivě předávat.

Rezervace místa na email dotekposvatneenergie@gmail.com nebo info@daryzeme.eu
Počet míst je max. 10, proto je nutná rezervace.

Cena: 600Kč ( Rezervační poplatek 300Kč předem je nevratný. Info k platbě zasílám emailem.)

S sebou: polštářek na sezení na zemi, uzavíratelnou láhev na pití, svačinku (můžete vytvořit i něco pro všechny, nejlépe vege- dobrovolnosti se meze nekladou :)) , pohodlné oblečení, osobní krystal(y).
K dispozici bude voda, káva, čaj.

Místo konání: Blodkova 474/11, Hradec Králové

Začínat budeme v 17,30, přijíždějte proto po 17 hodině.

Těšíme se na Vás, Katka a Ivan.

www.dotekposvatneenergie.cz
www.daryzeme.eu