Vážení zákazníci, pokud jste mimo ČR, stačí si přepnout měnu a můžete u nás nakupovat i v euro. Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč, pro zásilky do ČR. Platí i pro zásilky do SR, ale pouze přes zásilkovnu. Děkujeme za podporu naší práce. Vaše Dary Země.
Zákaznická podpora:605567386info@daryzeme.eu

Strážce Hojnosti - set

Novinka Tip
Neohodnoceno
1 554 Kč –10 %
set strážce hojnosti
1 554 Kč –10 % 1 398 Kč
Skladem (>5 ks)

Unikátní alchymický produkt na podporu Hojnosti v životě, který jsme připravovali několik let. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt má synergické složení, které podporuje vnímání a uchopení Hojnosti v našich životech. A to v jakékoliv oblasti kde to potřebujeme, tedy nemusí se vždy jednat pouze o finance. Rozmanitosti se zde žádné meze nekladou, vše je v souladu pro náš aktuální stav bytí v němž se nacházíme a kam se chceme dále posunout. 

Ke každému setu obdržíte speciální pracovní kartu s obrazem Strážce Hojnosti, na které je uvedeno jak správně tento produkt aplikovat pro využití jeho maximálního potenciálu + pracovní mantra, která ještě více umocní daný prožitek při práci.

 Typ produktu: Tělový olej + Aroma sprej

Obsah: 50ml + 50ml 

Složení: Blíže specifikováno u jednotlivých produktů z tohoto setu

Použité éterické oleje: Pomeranč červený kůra, Vanilka absolue z Tahiti, Cedr dřevo, Tonka fazole absolue, Zázvor kořen, Včelí plástve absolue, Benzoe Siam pryskyřice, Myrrha pryskyřice, Kadidlo posvátné z Ománu, Santalové dřevo z oblasti Mysore v Indii, Růže damašská absolue, Skořice kůra z Madagaskaru. 

Charakter vůně: Opojná sladce kořeněná vůně s podtóny květin a dřevin.

Použití: Blíže specifikováno u jednotlivých produktů z tohoto setu